Skocz do zawartości
Nerwica.com

TRAZODON (Azoneurax, Trazodone Neuraxpharm, Trittico CR/XR)


jowita

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

222 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      139
    • Nie
      65
    • Zaszkodził
      30


Rekomendowane odpowiedzi

estera1, mirtę biorę równo 1,5 roku (7,5-15mg), bez wątpienia pomaga, ale w ciągu tego czasu miałem może miesiąc spania bez żadnych przebudzeń- wiem, że to może być kwestia dawki, więc chciałbym bardziej sedujący lek, który mógłbym zwiększać aż zadziała na dobry sen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tańczący z lękami, Biorę całe dwie tabletki od mniej więcej trzech tygodni. Owszem, jakieś 1,5h po zażyciu zaczynam odczuwać zwiotczenie mięśni i lekkie

otępienie, muszę się wtedy położyć, ale nadal nie zasypiam. Jeśli chodzi o natrętne myśli to widzę jakąś tam poprawę, na depresję jednak na razie nie pomaga. Z tego co czytam, większość opinii o tym leku jest raczej taka sobie. Ale spróbuj, są ludzie, którym po tym sen się unormował, może i Tobie pomoże ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw brałam 1/3 tabletki, początkowo spałam jak suseł, z każdym tygodniem jednak było coraz gorzej i wybudzałam się o 2 w nocy i koniec. Psychiatra zmienił dawkę na 2/3 i na początku znowu kop i sen wręcz na siedząco, a teraz znowu zaczynają się problemy z wybudzaniem w nocy i wczesnym wstawaniem. Masakra. Pewnie wkrótce przejdę na całą. Też tak macie? Organizm się przyzwyczaja czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, niedawno wróciłam od psychiatry i przepisał mi właśnie ten lek. Mirtę kazał odstawić, za mocno przytyłam > i zapisał Trittico 100. Proszę napiszcie mi coś o tym leku. Czego mogę się spodziewać po zażyciu? Czy powoduje mdłości? Pomocy... Boję się jak zawsze, gdy dostaję nowy lek... :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89, nigdy nie brałem trittico, ale prawdopodobieństwo, że "siądzie Ci nieco kondycha" jest baaardzo wysokie. 30mg mirty poprawia wydolność i to konkretnie moim zdaniem. Trittico to lek, który jest na przeciwnym biegunie. Powinien bardziej sedować i dystansować, ale sama ocenisz po kilku dniach (tygodniach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89, ja biorę i mirtę i Trittico, tyle że to drugie już od dłuższego czasu. Najchętniej bym to wywaliła w cholerę, ale mój lekarz się upiera nie wiedzieć czemu żeby przy trittico pozostać. Ja mam po nim ogromne trudności z koncentracją, nie czuję żeby mi pomagał na depresję ani tym bardziej na bezsenność. Ale generalnie na pewno nie przytyjesz, nie utrzymuje się też raczej jakaś wielka senność po przebudzeniu.

 

Gdzieś godzinę po zażyciu zaczynasz odczuwać takie nieprzyjemne zmęczenie, przynajmniej u mnie tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

estera1, 13 kg w dwa miechy. Na początku leczenia mirtą ważyłam 45 kg , przy wzroście 164, a teraz 58 i mówię STOP! :shock:

 

Cholernie się boję tego Trittico... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×