Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

wybaczcie siedziałam w pianie :105:

 

no właśnie jak się ma kasę to dochodzą ci nowe pomysły co by tu sobie zrobić , musisz , konkretnie wybrać pomysł na rękaw i przestać odwiedzać strony z tatuażami .. oczywiście przemyśl to 50 razy zanim podejmiesz decyzje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, konkretny człowiek. Pyta się o czym rozmawiamy.

Kasa to dobry temat. Jej zawsze mało. A i bogactwo to pojęcie względne. Gdybym mógł być bogaty z szansą straty funduszy, a zarabiać średnią krajową, ale mieć pewność, że będę te pieniądze zarabiał niezależnie od sytuacji to wolę to drugie. Bezpieczeństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, ustal sobie co chcesz konkretnie , zastanów się milion razy , podejmij decyzje i zakończ temat :)

Variable, no też właśnie . No no każdemu polecam tak posiedzieć , jeszcze sobie zapaliłam świeczki , włączyłam muzykę i zrelaksowałam się , szkoda , że żadnego faceta obok nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, no nie wiem , masz raka , nie kupisz lekarstwa skutecznego

przecież są ludzie którzy wygrali z rakiem i są zdrowi

 

-- 13 mar 2014, 21:43 --

 

kupmitrumne, Variable, jakoś ciężko mi uwierzyć że macie problem ze znalezieniem sobie faceta do związku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, ruszyć cztery litery z domu ,?! chociaż ja poznawałam facetów głównie przez znajomych , ale z większością albo nie utrzymuje kontaktu , albo nie mają czasu :)

 

Mushroom, są , wygrali dzięki chemii , mam bardzo zamożnych sąsiadów , sąsiadka jest chora na raka piersi , ale niestety rak jest w takim stadium , że nie da rady nic z tym zrobić , pozostaje jej chemia , ale bez większych nadziej i co z tego , że mają kasę ?!

 

-- 13 mar 2014, 20:48 --

 

Mushroom, Gdybym bardzo bardzo chciała to bym znalazła , ale wole poczekać i mieć wartościowego faceta z poczuciem humoru , a nie pierwsze lepszego przystojniaka z mózgiem jak konik polny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×