Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Jejku, ile do czytania od rana :D

 

Ellwe, takie zgrubienia to zazwyczaj są gruczoły :) jak nigdy się cycusiom nie przyglądałaś, to teraz to może wyglądać, jakbyś same guzy miała :D

 

myszka1984, ja niby mam zmianę twardą i nieprzesuwalną, która okazała się torbielą ;) więc wiesz, na dwoje babka wróżyła.

 

Ja za to dzisiaj mam wizytę ubezpieczyciela, żeby wziąść jakiś pakiet ubezpieczeniowy w razie mojej śmierci na raka kości, dupy lub czegoś podobnego (schiza już na maksa) xD

 

 

aga, moj facet jest ubezpieczycielem ;) tych wszystkich chujstw ;) i by ci szczerze powiedzial ze to gowno :D jesli chodzi o raka itp

 

-- 13 mar 2014, 14:44 --

 

aga9115, możesz mi wysłać na PW info odnośnie tego gdzie robisz i ile kosztuję? Będę bardzo wdzięczna:)

 

U mnie w rodzinie w ogóle nie było raka i wszyscy pradziadkowie żyli do 90tki. Dziadkowie też nadal żyją wszyscy i chorują tylko na takie typowo starcze dolegliwości, że tak powiem.

 

P.S. zapisałaś się do tej poradni zdrowia psychicznego?

 

 

Ellwe u mnie tez wszystkie dziatki zyja a pradzitki 80-90 lat ciagneli ja ich jeszcze pamietam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewuchy moze ktoras z was mi pomoze....

cieprie na PCOS policystyczny zespol jajnikow...i juz 2.5maca nie mam okresu...robilam 2 testy w ciazy nie jestem...w sumie czesto mam neregular miesiaczki albo b.skape....

ale czuje sie zle przez o..cala opuchnieta itd...jutro wybieram sie do ginekol prywat..bo zanim sie tu panstowo doczekam...to sie wykoncze..

 

ale juz mam wkreta...ze moze jakis guz?czy cus....?moze miesniak na macicy??

kupe lat temu mialam ogromna torbiel na jajniku...w sumie w listop mialam usg dopoch i bylo ok....bojammmmmmmmmm sie :why::why:

 

-- 13 mar 2014, 15:10 --

 

a czy ten nasz stres moze miec wplywa na brak miesiacz albo leki antydepres????juz sama nie wiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, jeśli chodzi o ubezpieczyciela, to mi bardziej chodzi o śmierć w wyniku choroby (o zgrozo, jak to czytam, to aż ciary przechodzą - ale mam z głową!) i w razie co żeby dzieciaczek miał zabezpieczenie ;)

 

A u mnie z umieralnością w rodzinie różnie - niby faceci umierali młodo od strony ojca, ale na raki, babcia jedna zmarła na raka trzustki, ale to miała 90 lat... stąd moje obawy. Też czasami sram na trzustkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, podobno dziewuszka, ale 100% pewności będzie dopiero po porodzie :D też mam dzisiaj bardzo depresyjny nastrój, na wszystkich wsiadam bez powodu, więc nie jesteś sama :* z tym że ja nigdy nie miałam do czynienia z lekami na deprechę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×