Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

metka00 nie. Nigdy jej nie widział. Zawsze powtarzał, że jestem chudy i powinienem więcej jeść..

 

A z drugiej strony.. dawno u niego nie byłem. Powinienem się do niego wybrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben co Ty piszesz za bzdury ?. Gdybym nie wiedział, nie pisałbym..

To Ty piszesz bzdury i skończ pier...żeby zwrócić na siebie uwagę tylko wejdź na wagę za więcej niż 10 zł z allegro zanim napiszesz pierdoły ze znakiem zapytania bo tu wróżek nie ma

Reiben, ogladales mechanika z C. Bale?

oglądałem 2 razy, Bale ważył 55 kg przy 183 cm wzrostu a chyba nie muszę dodawać, że miał przy tym i tak ścisłą przemyślaną dietę, lekarza i górę suplementów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben pierdolić ?, mogę co innego... Zastanów się co piszesz.. Wcale na siebie nie zwracam uwagi.

 

Ktoś mnie pyta to odpowiadam, widzisz w tym jakiś problem ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę problem w tym, że przychodzisz tu nie wiedząc ile ważysz i ile masz wzrostu i robisz zamęt, ludzie jeszcze gotowi się nad Tobą litować a Tobie się nie chce nawet zważyć :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben po czym stwierdzasz moją niewiedzę ?. Napisałem 185-190?, o to Ci chodzi ?. W dowodzie mam 190, natomiast mierząc się ostatnio zauważyłem spadek na 185..

 

Trudno się czegoś domyślić ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, yeaaaa :yeah: sport to zdrowie, a i humor skutecznie poprawia. Zapraszamy.

 

Zrobiłam dziś 9 męskich pompek..ostatnio były tylko 3. Może nie były jakieś super extra, ale udało się 8)

 

I tak na dzień dobry tył, zad

Z natury mam całkiem spory, więc jeszcze sporo pracy jest nad nim, ale na pewno się podniósł ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA dzis jestem na etapie nóg , uda rosna ladnie na nowym planie , zreszta wszystko idzie. Zawsze mialem drobne nogi a teraz juz widze jak uda wypychaja sie w bok , łydki tez sie kształtuja tylko ze na treningach wypruwam zyly ;D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×