Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, hej! :) No nie wiem odczego, mozliwe wlasnie ze nerwy.

Wlasnie to mnie deernwuje, ze u nas jak cos dolega to nigdy nie wiaodmo czy naprawde cos, czy od nerwow :bezradny:

Troche mi juz glupio pisac do szefa, ze mnie nie bedzie... ale z drugiej strony no co ja sie bede meczyc! :)

 

-- 13 mar 2014, 10:53 --

 

hania33, a mnie jak w tamtym tygodniu glowa meczyla - dzien w dzien doslownie! Ale jakos potem przeszlo chyba od niedzieli i juz spoko.

 

A ja w ogole w lozku leze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi ostatnie 4 lata pulsował brzuch pod żebrami,i mówiłem, że mam pewnie jakiegoś guza albo jakis torbiel się zrobił, ale pomyślałem sobie ze da sie z tym zyc. teraz jak dwa dni biore asertin to wszystko sie unormowało. dopiero zaczynam sobie zdawac sprawę chyba co potrafi nerwica zrobic z człowiekiem, najlepsze jest ze człowiek niby choruje a jednak nie jest swiadomy tego, zaczyna uważać to za normę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, dla mnie benzo jest super jak jest atak paniki :) bo wtedy ogarnia Cie spokoj i relaks.

Wtedy kiedys pamietam co wzielam na wieczor, co i Nerwosol łyknal cos, to mialam fajna faze :D taki relaks i ogladalam zdjecia zimy w HD :D

Ale czesto tez jak wezme tak w innej sytuacji, to taka dziwnie sie czuje zamulona, i taka... hmm jak to okreslic najlepiej... ciezko mi sie skupic na mysleniu, taka rozkojarzona i skolowana. Ale bez lęku chociaz :)

I tez mam taka obserwacje, ze po wzieciu nieraz, za jakies kilka minut robi mi sie niedobrze, ale to szybko przechodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, nie zawsze, to wszystko zależy od sytuacji. Czasem nie mam chęci do życia bo boje się wyjść z domu lub wstać w ogóle z łóżka lub że się coś złego wydarzy to wtedy biorę rano:) a są takie sytuacje kiedy biorę pod wieczór lub po południu bo coś mi zaczyna odwalać. Psychiatra powiedziała, że mam brać rano w razie potrzeby ale nie zawsze wiem z rana jak będę się czuła przez cały dzień :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×