Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, ja chyba tez bede musiał jakiegos psychiatren znalezc, bo te leki to tak troche bokiem dostałem :D to akurat siweta bedziesz miała spiewające :)

 

nerwosol-men, na mnie działa juz po 2 dniach :D zredukowane lęki prawie do minimum, dzięki temu moge nad nimi pracować, mam nadzieje że ich wyciszenie spowoduje, że będe mógł je sobie wytłumaczyć i wbić do podświadomości nowe, zdrowsze myślenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, wiesz co, pomyślałem sobie, że jak ja nie pije alkoholu, żadych używek nie stosuje, czy nie byłoby wziąć sobie benzo jako taki dodatek do życia? inni mają alkohol, zioło, koks to czemu ja nie moge zarzucić benzo na imprezę? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, no ja wlasnie tez o tym mysle tak, ze kurde nie pije ani nic, to moze przed impreza zarzucic benzo i bedzie ok? Bo tak to powiem Wam... zasypiam na imprezach, jednak alko to alko.. :)

 

nerwosol-men, no wlasnie bo tot akie nie wiaodmo co, ni to zima, ni to wiosna, duza roznica temperatur miedzy noca a dniem i pewnie takie efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, ja nie brałem benzo, ale jak działa lepiej jak asertin to poprosze psychiatrę o niego i będe zarzucał na jakieś imprezy czy spotkania w większym gronnie rodzinnym, od święta, tylko nie wiem czy lekarz mi przepisze to co ja chcę. a co tam, nam też sie należy jak chill out :-D

 

-- 13 mar 2014, 10:50 --

 

hania33, na imprezy jakieś, od święta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×