Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

nerwosol-men, no tak, najpierw pragnienie i pogoń za nim związany z wysiłkiem, później konsumpcja i chwile uniesienia/szczęścia następnien wypalenie poczucie pustki i wytyczenie kolejnego pragnienia, koło cierpień jakby to powiedział buddysta.

 

amelia83, Liga Mistzórw. Barcelona Munchester City. W rl byś dostała klapsa w pupę :twisted:

 

-- 12 mar 2014, 21:41 --

 

comatom, stevie rządzi :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo w tym prawdy ,że pragnienia prowadzą do bólu.Mimo wszystko zawsze idzemy do przodu i porzadamy za swoimi marzeniami.Jesli np nie możemy spełnić swoich pragnien poddajemy się wtedy dopiero zaczyna się powoli spełniać.W tym wszystkim chodzi o to aby zaakceptować co jest teraz żadna zmiana nie zainstnieje w naszym życiu jeśli nie zaakcepujemy tego gdzie aktualnie się znajdujemy.Także poddawanie się ma sens .Co do pragnien nie mam zdania.W pragnieniach a ziszczeniu jest długa droga gdyz pragnienie jest nieaceptacją aktualnego stanu a tutaj właśnie chodzi o akceptacje.Także pragnienimy,poddajemy się cierpimy i tak w kółko.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja terapetka mówi ,ze kazdy ma wyparte wspomnienia i urazy aby sie od nich uwolnić trzeba sobie innym przebaczyc ,przebaczenie daje uzdrowienie.Można chodzic latami na terapie a wystarczy przebaczyc sobie i innym.Chodze na rekolekcje i mam tam takie ćwiczenia wypisać co przebaczam sobie oraz komu przebaczam i co ,napisałam wszystko na kartce i dzieją się cuda.W miejscu urazu do ojca ,matki rodzi się pokój w moim sercu możecie sobie spróbować nic nie tracicie .Terapie jest ważne ale to takie rozstrzasanie i też dorzenie do przebaczenia i pogodzenia się z sytuacją.U mnie jeszcze ten proces trwa.A nerwica jest takimi nieralnymi konfliktami miedzy tym jacy jestesmy i jacy chcielibyśmy byc własnie ważne jest przyznanie się jestem słaby.Nie na darmo mówi się ,że wszystkie trudne sytuacja robią nas mocniejszymi zmuszają właśnie do poddawanie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×