Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

hej no i wracam z powrotem nie wiem juz po raz ktory...i ledwo zyje szczerze mowiac :(

dalej mnie meczy faza na sla...a wiec nie minelo a trwa to juz pare miesiecy ciekawa jestem czy ktos z Was tez ma faze na 1 chorobe caly czas...badalo mnie juz paru neurologow i niby jest okey nie brali mnie do szpitala bo wg nich nie ma po co ale mam drzenia pulsowania skakania miesni od jakiegos czasu i oslabione miesnie chociaz w odruchach wychodzi ze jest niby okey...ale mam wrazenie ze tam gdzie mialam te pulsowania miesni to mam teraz chudsze miesnie no ale nie stracilam na wadze wlasnie czy w zanikach miesni sie chudnie? przez chwile bralam leki od psychiatry i powiem Wam ze bylo lepiej...a teraz znow powrocilo gorzej :( mam tez podejrzenie ze to moze tezyczka ale czy az takie objawy by dawala ? W dodatku mam problemy z kregoslupem szyjnym piersiowym i w sumie ledzwiowym tez wiec totez moze dawac jakeis objawy ale nie wiem...nie mam juz sily to juz trwa jakies 10 miesiecy z tym sla :( najchetniej bym poszla zrobic badanie EMG ale to troche kosztuje wtedy mialabym pewnosc czy to jest to czy nie chociaz boje sie ze jednak sprawdzi sie moja diagnoza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marta80, nie chcesz wiedzieć, co ja mam z tyłkiem w ciąży :D ale krwawienie i plamienie to mogą być hemoroidy, ktore po zastosowaniu odpowiednich maści znikają ;) więc spojrzałabym w tą stronę, a jak maści czy coś w tym stylu nie pomoże, to do lekarza.

 

Kn24, ja mam cały czas fazę na raka kosci, w między czasie dochodzą jakieś inne raki i przerzuty, ale na kościach się to wszystko opiera :( więc wiem co czujesz. Też mam fazy ataków i spokoju, od wczoraj jest spokój, ciekawe kiedy będzie kolejny atak. Więc nie jesteś sama ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym sla to ja nie moge serio :( teraz mam uczucie ze mi sie dziwnie oddycha lekko... ?!?! a jednoczesnie jakby mi cos przeskakiwalo w szyi i w gardle masakra po prostu i sama czuje jak gleboko oddycham jak durna no nie moge juz tego jak zyc z czyms takim to jest straszne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kn24, myślę, że te objawy się pojawiają, jak tylko o nich pomyślisz. Jak ja myslałam o raku na piszczelach, to całe mnie piekły, szczypały, swędziały - tak to działa. Oglądałaś film "Sekret"? Tam jest wszystko powiedziane o prawie przyciągaia i szczerze powiedziawszy w momentach, gdy mam paniczne ataki o chorobę, oglądam go i on mi bardzo poprawia nastrój :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga9115, nie ogladam ale w takim razie sobie obejrze :) no ja jeszcze mam zwyrodnieniowe zmiany w kregoslupie szyjnym wiec niby jakies dziwne akcje w szyi itd niby moga byc a jak sa to pewnie jeszcze bardziej sie nakrecam i bledne kolo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kn24, kochana ja mam dyskopatię odcinka lędźwiowego, która w ostatnim czasie rozległa się na odcinek piersiowy. Kiedyś miałam sytuację, że myślałam, że mam zawał, bo miałam ucisk w klatce piersiowej i nie mogłam oddychać, a do tego taki straszny ból. W pracy wzywali pogotowie (ratownicy stwierdzili, że mam zgagę O.o). Po pracy pojechałam do lekarza, który stwierdził, że to od tej dyskopatii i że niestety takie epizody mogą się powtarzać. I rzeczywiście takie ataki a'la zawał mam raz na miesiąc, może 2 :( więc wiem, co to znaczy wpływ kręgosłupa na całe ciało.

 

A filmik naprawdę polecam, bardzo pozytywnie nastraja :)

 

-- 12 mar 2014, 19:21 --

 

Ellwe, mów mi jeszcze :D zaraz się okaże, że pryszcze to też rak :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga9115, to ja z rzeczy ktore mam stwierdzone to zwyrodnienie w odcinku szyjnym osteofity skolioza w odcinku piersiowym pare lat temu byly poczatki dyskopati ale po 2 ciazach to podejrzewam ze jest jeszcze gorzej niz bylo a mam wlasnie skierowanie na rtg piersiowego plus ledzwiowy tez zmiany zwyrodnieniowe plus skolioza i cos tam jeszcze. Wiec moze to od kregoslupa sie tak czuje ? moze to wystarczy? nie wiem sama, oprocz tego od 5 lat mam hashimoto refluks przepukline rozworu przelykowego i teraz czekam na wynioki przeciwcial bo lekarze podejrzewaja chorobe Addisona Biermera bo spada mi ciagle witamina B12 a to oslabia miesnie tez...i jakby tego bylo malo to teraz ten lek przed sla :/ i obawa ze mam wlasnie jakas chorobe miesniowa. Powiedzcie mi czy przy normalnym cisnieniu jest mozliwe zebym sie dusila? Jak mam cisnienie 118/70 puls 82...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kn24, wszystko może być od kręgosłupa :( niestety to rusztowanie ma niebanalny wpływ na nasz organizm.

Widzę, że ładnie Ci się tych chorób nazbierało... A TYjeszcze szukasz kolejnej. Mało Ci?:D

A co do ciśnienia to ok, ale puls masz trochę za wysoki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, jejku jaki opis :D nie no ruszającej się nie miałam :D teraz taką jakby czuję, bo o niej pomyślałam :D

 

platek rozy, mnie mama zaciagała na pływalnię jak miałam 6 lat i musiałam uczyć się pływać :D ale przynajmniej teraz mam radochę, bo lubię pluskać się na głębokości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×