Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

kasz, miałem podobne towarzystwo i jak na razie nie mam nowych znajomych. Ale cały czas mam nadzieję, że kogoś znajdę. Jakieś tam pojedyncze osoby są i trochę mam z nimi kontakt. Jednak przydałoby się nowe "spokojniejsze" towarzystwo. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie zachowania to jak w podstawówce albo gimbazie

A mnie się wydaję, że najgłupsze zachowania występują na etapie szkół ponadgimnazjalnych.

To źle ci się wydaje. Przynajmniej u mnie w liceum zachowujemy się jak przystało na pełnoletnich ludzi. Poza tym to w ogóle już wygląda inaczej. W gimnazjum, podstawówce dzieciaki się obrażają nawzajem, wyśmiewają i w ogóle mają gówno w głowie (w większości przypadków). Jeśli kogoś na coś nie stać albo ma problemy to jest wyśmiewany przez całą klasę i tyle. Nikogo nie obchodzi, że sprawia się komuś przykrość. W szkole średniej za to takim osobom się pomaga. A przesrane mogą mieć tylko takie kretynki jak opisałam wcześniej. No nie wiem, jakoś w liceum nauczyciele powtarzają, że jesteśmy dorosłymi ludźmi i mamy się tak zachowywać. W gimbazie nauczycieli się obraża i bóg wie co jeszcze, za to w liceum idziesz osobiście podziękować za przygotowanie do matury a uczniowie między sobą dyskutują ale o tym, który nauczyciel lepiej uczy. Jak dla mnie jest ogromna różnica między tymi szkołami ;) (zaznaczam, że moje liceum jest połączone z gimnazjum i chodzę tu już szósty rok)

 

-- 12 mar 2014, 19:08 --

 

Może jestem brzydka? Może za gruba? Może się nie maluję, nie mam markowych ciuchów? Większość z nich to wielce bogata i pusta szlachta, może o to im chodzi? A może jestem na nich za mądra? Znaczy nie uważam się za alfę czy omegę, ale może po prostu nie lubią ludzi, którzy rozumieją matmę?

Nic z tego co wymieniłaś nie powinno powodować takiego zachowania... Chyba, że masz aż takich idiotów w klasie. A jeśli tak to nie masz się co nimi przejmować ;) Zresztą na to wychodzi bo skoro w twojej klasie źle patrzą na kogoś kto dobrze się uczy... Jak dzieci :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie zachowania to jak w podstawówce albo gimbazie

A mnie się wydaję, że najgłupsze zachowania występują na etapie szkół ponadgimnazjalnych.

To źle ci się wydaje. Przynajmniej u mnie w liceum zachowujemy się jak przystało na pełnoletnich ludzi. Poza tym to w ogóle już wygląda inaczej. W gimnazjum, podstawówce dzieciaki się obrażają nawzajem, wyśmiewają i w ogóle mają gówno w głowie (w większości przypadków). Jeśli kogoś na coś nie stać albo ma problemy to jest wyśmiewany przez całą klasę i tyle. Nikogo nie obchodzi, że sprawia się komuś przykrość. W szkole średniej za to takim osobom się pomaga. A przesrane mogą mieć tylko takie kretynki jak opisałam wcześniej. No nie wiem, jakoś w liceum nauczyciele powtarzają, że jesteśmy dorosłymi ludźmi i mamy się tak zachowywać. W gimbazie nauczycieli się obraża i bóg wie co jeszcze, za to w liceum idziesz osobiście podziękować za przygotowanie do matury a uczniowie między sobą dyskutują ale o tym, który nauczyciel lepiej uczy. Jak dla mnie jest ogromna różnica między tymi szkołami ;) (zaznaczam, że moje liceum jest połączone z gimnazjum i chodzę tu już szósty rok)

No to w takim razie chyba zależy to od regionu Polski. W moim regionie gimnazjaliści są spokojniejsi niż uczniowie szkół ponadgimnazjalnych; punkt kulminacyjny głupich zachowań przypada na wiek 16-17 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie chyba zależy to od regionu Polski. W moim regionie gimnazjaliści są spokojniejsi niż uczniowie szkół ponadgimnazjalnych; punkt kulminacyjny głupich zachowań przypada na wiek 16-17 lat.

16-17 to może też, ja mam 19. Wszyscy moi dawni znajomi z podstawówki, gimnazjum czy z podwórka są teraz bardziej poważni. To przecież z gimnazjum się wszędzie wszyscy śmieją. Dzisiaj na przykład musiałam zejść na piętro, gdzie lekcje ma właśnie gimnazjum i po chwili głowa mi pulsowała bólem bo tak niemożliwie się wydzierali. Poza tym jakiś trzech się biło i nauczycielka ich wzięła za szmaty i zaprowadziła do klasy ^^ Albo ostatnio miałam kółko a nauczyciel miał zastępstwo z 3 klasą gim. to ciągle słyszałam jak mówili do siebie jakieś głupie odzywki, nawet chłopak do dziewczyny :roll: Dziecinada straszna.

 

-- 12 mar 2014, 19:58 --

 

Indifference1, może u ciebie jest wyjątkowo ale ja też w liceum spotkałam ludzi na dużo niższym poziomie niż w gimnazjum

To w takim razie w całym moim mieście jest wyjątkowo. Albo po prostu wy trafiliście na niedojrzałych głąbów :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idz na indywidualne nauczenie i pierdol ich wszystkich ....

 

-- 12 mar 2014, 21:23 --

 

kasz, miałem podobne towarzystwo i jak na razie nie mam nowych znajomych. Ale cały czas mam nadzieję, że kogoś znajdę. Jakieś tam pojedyncze osoby są i trochę mam z nimi kontakt. Jednak przydałoby się nowe "spokojniejsze" towarzystwo. :D

 

No właśnie tylko gdzie poznawać owych ludzi ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na przykład musiałam zejść na piętro, gdzie lekcje ma właśnie gimnazjum i po chwili głowa mi pulsowała bólem bo tak niemożliwie się wydzierali. Poza tym jakiś trzech się biło i nauczycielka ich wzięła za szmaty i zaprowadziła do klasy ^^ Albo ostatnio miałam kółko a nauczyciel miał zastępstwo z 3 klasą gim. to ciągle słyszałam jak mówili do siebie jakieś głupie odzywki, nawet chłopak do dziewczyny :roll: Dziecinada straszna.

U mnie w szkole średniej często takie zachowania uczniów miały miejsce, zdarzało się też na bardzo luźnych lekcjach (bo nieraz takie były, nauczycielom nie chciało się prowadzić), że się ktoś z kimś gonił po klasie, albo łaził po ławkach.

Może to też zależy od pracowników szkoły, w szkole średniej dyrekcja i nauczyciele mieli w dupie, jak zachowują się uczniowie; w gimnazjum był spokój, nauczyciele i dyrekcja dbali o dyscyplinę w szkole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tylko gdzie poznawać owych ludzi ???

Nie ma złotej recepty jak mniemam,loteriada,raz trafi się ktoś ok,drugi raz przyszły menel...

 

U mnie w liceum było spoko,nie wspominam źle tych ludzi,ale też nie wyjątkowo dobrze,neutral.

W gimbazie była klęska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lonely94 ja tylko cytowałem Kestrela :D w domyśle chodziło mi o to że uważam że oszukiwanie to najgorsze co możemy sobie robić (co oczywiście nie oznacza że sam siebie nie oszukuję )

 

Okej.. ; )

 

 

U mnie z tym ukrywaniem prawdziwości jest tak, że jak ją komuś pokażę to będzie ze mną źle..

To tak jakby w gimnazjum ktoś ukrywał swoje “blizny“ na w-f‘ie.

Wiadomo jaki będzie tego efekt..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie u mnie potrafią palić na lekcji... Tak czy siak chodzi mi głównie o stosunek do innych. Im straszy jesteś-tym więcej rzeczy rozumiesz i moim zdaniem, coś takiego jak Vett napisała nie powinno mieć miejsca, nawet w liceum.

U mnie nawet na studiach, niektórym osobom dokuczano, a była też jedna osoba, koło której większość osób nie chciała siedzieć na zajęciach. Niektórzy pod kątem zachowywania się dojrzewają wolno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na przykład musiałam zejść na piętro, gdzie lekcje ma właśnie gimnazjum i po chwili głowa mi pulsowała bólem bo tak niemożliwie się wydzierali. Poza tym jakiś trzech się biło i nauczycielka ich wzięła za szmaty i zaprowadziła do klasy ^^ Albo ostatnio miałam kółko a nauczyciel miał zastępstwo z 3 klasą gim. to ciągle słyszałam jak mówili do siebie jakieś głupie odzywki, nawet chłopak do dziewczyny :roll: Dziecinada straszna.

U mnie w szkole średniej często takie zachowania uczniów miały miejsce, zdarzało się też na bardzo luźnych lekcjach (bo nieraz takie były, nauczycielom nie chciało się prowadzić), że się ktoś z kimś gonił po klasie, albo łaził po ławkach.

Może to też zależy od pracowników szkoły, w szkole średniej dyrekcja i nauczyciele mieli w dupie, jak zachowują się uczniowie; w gimnazjum był spokój, nauczyciele i dyrekcja dbali o dyscyplinę w szkole.

to ganianie, łażenie po ławkach, bicie się... norma w moim liceum. Albo balsamowanie sobie co lekcję dłoni, nosz kutfa, one przyszły się uczyć, czy wymieniać kosmetykami :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Chciałabym mieć choć jednego znajomego... Nikt nie chce mieć ze mną nic wspólnego, najlepiej by było, gdybym nie istniała. Nawet inni samotni mnie odrzucają. :cry: Jestem aż tak beznadziejna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92 nie znam Cię, ale myślę, że nikt nie jest beznadziejny (Ty również).

 

Dlaczego nikt nie chce mieć z Tobą nic wspólnego ?, czy Ci ludzie mają jakiś powód ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nawet na studiach, niektórym osobom dokuczano, a była też jedna osoba, koło której większość osób nie chciała siedzieć na zajęciach. Niektórzy pod kątem zachowywania się dojrzewają wolno.

Masakra -_- Czy tylko ja mam takie podejście, że do szkoły chodzę się uczyć? Powodzenia w życiu wszystkim tym, którzy do szkoły przychodzą na ploteczki i papieroska.

Akurat balsamowanie dłoni rozumiem, bo ktoś może mieć skórę taką jak ja. Też bym smarowała ale wiecznie zapominam kremu i moje dłonie są w opłakanym stanie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nawet na studiach, niektórym osobom dokuczano, a była też jedna osoba, koło której większość osób nie chciała siedzieć na zajęciach. Niektórzy pod kątem zachowywania się dojrzewają wolno.

Masakra -_- Czy tylko ja mam takie podejście, że do szkoły chodzę się uczyć? Powodzenia w życiu wszystkim tym, którzy do szkoły przychodzą na ploteczki i papieroska.

Największa dziecinada jest podobno na uczelniach aktorskich, nawet tam zjawisko fali podobno występuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×