Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich razem i każdego z osobna :uklon:

amelia83, fajnie, że udały się zakupy za małe grosze, będzie w czym polatać na wiosnę, zawsze to coś innego i "nowego" w szafie ;) my baby tak mamy :mrgreen :yeah:

cieszę się, że nabyłaś passiflorkę, przyda się jak łapie nerw i niepokój... mały kieliszeczek i spoko do przodu :105:

pozdrawiam wszystkich wyspiarzy :papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ja się od kilku lat tylko w lumpku zaopatruję. Nie pamiętam już kiedy kupowałam sobie coś w normalnym sklepie. Oprócz butów, bo do tego jakoś nie jestem przekonana (wyłączając już lęk przed zarazkami i innymi:).

 

platek rozy, wydaje mi się, że tak. Chociaż ja zawsze lubiłam jeść:) ale ostatnio pochałaniam takie ilości, że ludzie sie dziwią jak ja to mieszczę. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, ja po lumpkach latam od dziecka ze starsza siostrą na początku, to ona mnie tym zaraziła :mrgreen: kiedys za małolaty wstydziłam sie wejść do lumpka u siebie w mieście bo znajomi zobaczą, a siostra mieszkała w innych większych miastach i jak zobaczyłam jakie ma fajne ciuchy i to z ciucholandów to potem koleżanki ze mną chodziły i szperanie :P lubię lumpki, ja większość ciuszków tez kupuje w lumpkach byłam w takim second handzie w Holandii w zeszłym tyg i za niecałe 9 euro kupiłam 5 ciuszków, sweterek tunike torebke m.in. torebka taka na wiosne za 1.95 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, haloooo :mrgreen: na moje lęki to nie pomoze :(

 

 

Ahma, ale nie powinn sie tak zachowywac bo jaka masz korzysc z psychoterapii?'

 

Ellwe, ja tak mialam tez , teraz mam troche lepiej bo staram sie jesc produkty zniskim indeksem glikemicznym , ale bywaja i dni ze tez mam glody stale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, byłam dziś na terapii i jestem niezadowolona. psycholog mnie lekceważy, pisze cos ciagle na kompie albo grzebie w papierach a mnie nie słucha :(

 

Ahma, to zrób w tym czasie przerwę i nic nie mów, jak ona coś robi innego zamiast Ciebie słuchać i rozmawiać z Tobą. Przerwij i powiedz że nie chcesz jej "przeszkadzać" i poczekasz jak skończy grzebać w papierach czy komputerze, bo może ją rozpraszasz :time::105::time::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, jak mozesz zmienic cos w swoimzyciu skoro nie mozesz powiedziec terapeutce - czuje sie niezrecznie jesli pani robi cos w trakcie mojego czasu

-----:---:-

Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, byłam dziś na terapii i jestem niezadowolona. psycholog mnie lekceważy, pisze cos ciagle na kompie albo grzebie w papierach a mnie nie słucha :(

 

Ahma, to zrób w tym czasie przerwę i nic nie mów, jak ona coś robi innego zamiast Ciebie słuchać i rozmawiać z Tobą. Przerwij i powiedz że nie chcesz jej "przeszkadzać" i poczekasz jak skończy grzebać w papierach czy komputerze, bo może ją rozpraszasz :time::105::time::105:

 

no dokładnie co to za terapia, ona tam jest dla Ciebie ma być dla Ciebie też ją olej i nic nie mów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, spróbuj passiflory, może akurat wyciszy nieco lęki. Trzeba przez kilka dni popić syropku 3x dz. tam jest miarka mały kieliszeczek. Wiem że passiflora jest lepsza od innych ziołowych uspokajaczy typu waleriana, melisa, chmiel itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, :************ :papa:

 

-- 12 mar 2014, 17:17 --

 

Ahma, ja z mojej jestem bardzo zadowolona , podstawa to dobry terapeuta ktory chce pracowac z pacjentem a nie ktory ma go w dupie za przeproszeniem.

 

mirunia, tego nie pilam ale mam pasiflore w valusedzie chyba i na mnie nie dzialaja ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, valused mało Ci pomaga, bo zobacz ile on ma tam substancji pomocniczych i innych składników. Sama passiflora działa skuteczniej, a w syropie szybciej, bo skondensowana substancja.

 

Valused:

 

Skład

1 kapsułka zawiera:

Substancje czynne:

•suchy wyciąg z korzenia kozłka 60 mg,

•suchy wyciąg z szyszek chmielu 40 mg,

•suchy wyciąg z ziela męcznicy 40 mg,

substancje pomocnicze: olej sojowy oczyszczony, lecytyna sojowa, olej kokosowy uwodorniony, olej palmowy rafinowany, wosk żółty, żelatyna, glicerol, sorbitol (sucha pozostałość z 70% roztworu sorbitolu), dwutlenek tytanu E 171, tlenek żelaza czarny E172, tlenek żelaza żółty E172.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak płatku, nerwica jak się patrzy, lęki również, chociaż ostatnio wyciszyły mi się. Najgorzej jest rano, tak do południa (z lękami) a później spoko.

Do tego wysokie ciśnienie było i parę innych objawów fizycznych. Teraz lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×