Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzis obudzilam sie znow jakas oslabiona i skolowana, tez chyba dostalam przezutu z wyrostka na mozg. A wczoraj caly dzien zmeczenie a o 21 nagle werwy dostalam do dwoch sklepow pojechalam potem jeszcze walizki wnosilam na 4pietro itp. I bylo ok, wiec juz nie wiem... Chyba naprawde to oslabienie psychiczne musi byc.

 

Uczulenie (rzekome) na reku nie schodiz, ale wczoraj kupilam wapno, moze to cos da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi dziś drętwieją dłonie i nogi od kolana w dół...byłam rano zapisać się dolekarza i jak szłam to moje nogi wydawały się tak niesamowicie ciężkie i obolałe i dłonie też;/ kuźwa następne gówno się do mnie przywlekło ;/ rak kości? zanim mięśni ..Sm? masakra jakaś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, takie głupie pytanie mam i w sumie trochę bez sensu pytam o to Was skoro trzech lekarzy mnie badało, ale czasem nachodzą mnie lęki i niestety mam takie dziwne problemy. Ta moja torbiel która wygląda na endometrialną według lekarzy od roku nie zmienia swojej wielkości. Cały czas oscyluje w granicach 25 do 30 mm. Skoro ma już rok to chyba mogę być ,,spokojna" że to rzeczywiście nic groźnego co?? :why: Głupio mi bo szukam u Was teraz takiego pocieszenia jakby: :roll:

 

AddictGirl21, będziemy trzymać kciuki! Oby wszystko było dobrze. :great:

 

nerwa, Nerwuś odezwij się jak będziesz na miejscu, że jesteś cała i zdrowa:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, Na wstępie, Dziękuję Słoneczko, jesteś KOCHANA!...a torbielką się nie przejmuj, jeżeli jest cały czas tej samej wielkości nic złego się nie dzieje, tym bardziej, że lekarze też tak twierdzą.......spokojnie, bez nerwów, jest dobrze! Nie martw się, idź na spacer, popatrz na przyrodę, drzewka, słońce i zapomnij o torbieli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21, :* Patrzę ale przez okno w pracy :bezradny: Chętnie bym wyszła a wylezę stąd pewnie jak będzie ciemno. Mam nadzieję, że Cię długo nie będą trzymać w tym szpitalu:)

 

Łeb mnie od rana napieprza kurde już cały tydzień. Naczytałam się o tych waszych guzach mózgu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Addict :) to chociz se w tel załaduj neta zebys nasze forum miala :D!

Ellwe :) Nieee, chyba nie, moja miala tez w granicach 3 cm.... ale wchlonela sie po DISTREPTAZIE w czopkach dodupnych... ja dzisja mialam taka przykra historie.... ze sie zyzgalam z nerwo i trzeslam i jak pitbul wystartowalam do osoby ktora mi zle i brzydko zrobila :( i teraz boli wszystko, glowa... klata ... kregoslup, i marze o krotkiej drzemce :((( ale wzielam sie szybko w garsc... i zrobilam jak chcialam, spinajac ostro dupe... teraz jestem juz w domku..... i zjadlam na spokojnie troszeczke i mam nadzieje ze drzemka wymarzona przyjdzie...:(

< a jak to tak moz ebyc smutno bez wkrety o chorobe tylko zyciowo?> :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki :D widzę że dużo "przypadłości" dzisiaj mamy :) a u mnie też ostatnio był ból głowy (oczywiście myślałam, że przerzuty z kości do mózgu), dzisiaj za to kolano mi daje popalić. Czekam na poród, bo ani rtg kolana nie mogę zrobić, ani nic. Czuję się jak babcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×