Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

hm takich widokow jest mnostwo,(i czytajac to pytanie przez glowe przewinał sie ogrom)bo w gruncie rzeczy to spotykamy je na kazdym kroku, nawet najmniejsza rzecz szczegol moze wydac sie piekna, ale dla amnie np

byl to widok z samolotu, lecacego ponad chmurami w strone zachodzacego slonca, a ponad nami byl wszechswiat(ciemnogranatowe sklepienie)):]

cos takiego tylko slonca brakuje

http://fotoforum.gazeta.pl/3,0,1203229,3,22,146.html

 

czy masz jakiegos idola,osobe do nasladowania?? jesli tak to jakiego i dlaczego???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak,jest to moja kuzynka starsza ode mnie o 7 lat. Chodź nie miała w życiu lekko to NIGDY się nie poddawała, zawsze walczyła o siebie i swoje lepsze życie i udało jej się. Zawsze mi pomaga/ła i jest nadal dla mnie autorytetem.Dzięki niej wiem, że nigdy nie należy tracic nadziei na lepsze jutro.

 

jesteś:pedant/em/ką czy raczej bałagania/rzem/rą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie, czasem można zauważyć pary, które choć zakochane, to nie pasują do siebie w pewnych aspektach życia i nie potrafią się wzajemnie zaakceptować. To coś innego niż kompletna niechęć do danej osoby, nieodwzajemnione uczucie itp.

 

Uważasz, że mężczyzna i kobieta mogą być bliskimi przyjaciółmi i na tym poprzestać, czy jednak zawsze jest tak, że w końcu coś więcej z tego wyniknie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma związku bez przyjaźni, związek opart na samej miłości nie przetrwa długo, dlatego sądzę że w większości przypadków przyjaźń damsko-męska skończy sie czymś poważniejszym.

 

co Twoim zdaniem jest lepsze tlen czy gadu-gadu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×