Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Aluś, Hannyu mask to dla mnie jeden z lepszych motywów,sam też kiedyś planuje,może na prawej łapie sobie pi*dolnąć D:

kupmitrumne, Alex z RnR robi fajnie,tylko jednak freehandy,zaś tym razem wolałbym by było tak jak mi się usra (częściowo) nie tatuażyście D:

 

Co do studia gdzie mam mieć (prykas) w zasadzie nic nie mam,bo ciężko mi oceniać miejsce w którym nie byłem,jednak Victor to klasa sama w sobie :mrgreen:

Nadal wszystko do rozważenia.

 

Koszt sesji u Victora to 3000,raczej spasuje,mogę dać na tatuaż,ale nie 12 000 za cały rękaw,czy 10 000 :pirate:

Choć trzeba przyznać,prace ma konkretne D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej sobie taki plakat na drzwiach powiesić? mnie się nie podobają takie dosłowne,tatos powinien być bardziej jak graficzny-symboliczny a nie takie fototapety:P

 

dobry dokument ostatni widziałem o tradycyjnym japońskim tatoo.moze troche autoreklamacyjny,ale polecam

 

51pU5PrhXhL.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, jakto freehandy? Bez żadnego wzoru tak Cie dziarał?

Co do Vitctora nie wiem co wy w nim takiego widzicie. Zamiast zostawiać u niego 3 klocki za sesję wolał bym iść do Pancho na 2 sesje 8)

Tymczasem wciąż mam nasrane w głowie i nie wiem co sobie zrobić we Wrocku :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, Alex? wzór poznałem...na sobie dopiero D:

Czy wszystkie tak robi,nie wiem.

Ale jako tako zgodziłem się,także no worries.

A czy robi zgodnie z projektami/wzorami - nie wiem

 

Victora chyba sobie odpuszczę,świetne to ma,ale koorwa - 3 kół za sesje,może warto,ale to nie na moją kieszeń,zbyt biednie D:

 

 

Co do pancho

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t31/1669963_693966553986759_1172875397_o.jpg To robił gdy tam siedziałem D:

Do portretów jest genialny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pooo dłuuugich przemyśleniach,we łbie mym zrodziły się 2 pomysły na wzory rękawa...czy stylistyka,wariant nr 1

 

 

vds23.png[/attachment]

[attachment=4]gsdg.jpg[/attachment]

 

Oczywiście elementy nie identyczne,kropa w krope,głównie mi chodzi o kolorystykę,styl itd.

co lud myśli?

 

sorry za jakość niektórych fot,czasem sieć nie oferuje ciekawych zbliżeń D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×