Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

nerwa, jak nie odpoczywasz na dluzej to jasne ze jestes przemeczona . sila rzeczy ilez mozna ciagnac bez odpoczynku?

 

hania33, mialam wyciek z sutka , i robilam usg w e czwartek i kazala mi jeszcze zrobic dodatkowo mammografie , dala skierowanie i czekam bo mam na kwiecien dopiero.

 

aga9115, koniecznie , nie wolno dopuscic do rozwiniecia sie nerwicy

 

A ja poszlam pochodzic na kijach i bylo super a tylkow eszlma do domu to mam jakis dol i łek , jak tak sama siedze.

Zas mi sie na odwrot robi. Moze teraz bede musiala zamieszkac na dworze?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, o kurcze, to daj znać w takim razie jutro. A nie wystarczy USG? Tzn. przepraszam, ze pytam nie wiem w jakim wieku jesteś i w ogóle, jak odbywa się taka diagnostyka.

 

Trochę boje się uzaleznienia od benzo, przyznaję. W tej chwili jednak biorę nawet mniejsze dawki niż przepisała mi lekarka, no chyba, że jest bardzo źle to wezmę o jedną więcej więcej. Mam brać doraźnie ale moje lęki są ostatnio coraz częstsze. Oczywiście porozmawiam z nią o tym przy najbliższej wizycie.

 

aga9115, TEJ, a wiesz po czym to poznałam? ;) :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, a nie jutro to nie mam badania , dopiero mam w kwietniu mamografie niestety . A masz antydepresant? Moze to powinna Ci zapisac i psychoterapia. Bo samo benzo nic nie rozwiaza niestety.... :bezradny:

 

-- 11 mar 2014, 18:54 --

 

hania33, ponoc nie .... mowilam jej o tym i ponoc nie od tego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, Wiesz co, jakos dziwnie mnie zlapal stres przed tym samolotem w sobote... juz dawno takich nerwow nie mialam, bylam na maksa oslabiona i nie wiedzialam jak dolece, juz nawet placz zaliczylam na lotnisku bo nie wiedzialam co robic :) (po placzu bylo lepiej), potem w trakcie lotu przeszlo i bylo ok, tylko w nocy nie spalam wiec niedziela na zmarnowanie. Wczora ok, a dzis jakies oslabienie od rana, i takie zmeczenie i juz stres przed jutrem mam! I tak przytlacza mnie to wszystko :(

 

platek rozy, jak zamieszkasz na dworze, to przyoszczedzisz troche :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, a ona mi dala na mammografie bo cos jej sie tam nie podobalo... no i masz musze isc ale mnie to tez wykancza bo sie bojam .

 

nerwa, no wlasnie :D ale boje sie tego stanu kiedy dom znow nie bedzie moim azylem a juz tak mialam na poczatku jak mnie chwycilo tak mocno , to ja wolalam spacerowac i na maxa jezdzilam autobusami wtedy :D :D bo tam mi bylo dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, czekamy w takim razie na wyniki. Też kiedyś schizowałam, bo wyczułam guzka w piersi, ale wyszło na sczęście, że to tylko torbiel. Wystarczyło usg, ale szłam prywatnie, bo musiałabym czekać 1,5 roku :(

 

Ellwe, Tej wiem, że po TEJ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, właśnie wydaje mi się, że antydepresant byłby bardziej pomocny. Chociaż to są moje pierwsze doświadczenia z lekami i sama nie wiem. Mam stany lękowe, dystymię i nerwicę natręctw:/ więc cały pakiet. Chodzę do psychiarty i psychologa. Ale to też są moje początki bo terapię zaczełam na początku roku dopiero. :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, Kochana ja tez zaczelam dokladnie 23 stycznia:) i domagaj sie antydepresanta bo na dystymie i na naerwice natrectw pomoze i na leki tez a benziaki doraznie :*** dziwna ta Twoja lekarka skoro Ci zapisala tylko benzo :shock::shock:

 

-- 11 mar 2014, 19:06 --

 

Ellwe, rozumiem ze trudno Ci pracowac bo w takim stanie ciezko nawet mysli zebrac .

Tulam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, wiem, tylko, że u psychiatry byłam tylko dwa razy bo była na urlopie i musiałam przełożyć wizytę. Na dodatek staram się zajść w ciążę więc stwierdziła, ze nie da mi nic na stałe. Ale teraz ze względu na to, że czeka mnie zabieg i terapia hormonalna na kilka miesięcy będę miała wyłączone próby reprodukcji;) więc może coś mi zapiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, też z WLKP? Szkoda, że musisz przełożyć reprodukcję na późniejszy czas, bo może dzięki bobasowi zapomniałabyś o problemach :)

Ja czekam na bobasa, ale boję się, że dopadnie mnie jakiś bejbi blues albo coś w tym rodzaju i nie będę mogła zacząć walczyć ze swoją psychiką :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, chyba nie pozostanie mi nic innego, bo z dnia na dzień mam wrażenie, że bierze mnie coraz większy dół. Niby czytałam, że to może być oznaka zbliżającego się porodu (zły nastrój, osłabienie, przewrażliwienie) ale ile można mieć doła :( dzisiaj za to mam dzień na ryczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, muszę znaleźć tylko kogoś z odpowiednim doświaczeniem w mojej okolicy, bo nie chce iść do byle jakiego konowała na NFZ. Dobrze, że mówisz, że są kolejki, bo już dawno nie zapisywałam się do lekarzy od głowy (bodajże od 8, 9 lat) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×