Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Zajeb.... wstaje a tu masakryczne krecialki w glowie... az mnie cofnelo do lozka + po 10 sekundach myslam ze sie w nie zesram <3 kocham grype zoladkowa..... teraz wstalam i zjadlam pol bolki i popilam woda i sie lepiej poczulam, ale czekam na srogiego belta.... tylko bol glowy zostal... :D Pewnie rak mozgu :D. i od bolu glowy mdlosci i sraka xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, ja wczoraj przez pol dnia wymiotowalam i sraam. Nie poszlam z tego wszustkiego do roboty no bo jak tu isc jak nie mozna wyjsc z kibla. Musialabym chyna przenosny miec. Na dodatek balam sie wyjsc z domu. Wywnioskowalam ze to atak i wzielam benzo, pol dnia przespalam a dzis znowu jestem nie przytomna. Cholera, juz.nawet nie moge normalnie funkcjonowac :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Tak, kochana, wiem, rezonans na bank. Z oczami to ja mam problem od około 15lat, na początku krótkowzroczność później inne cyrki. Boże, tak mi się wszystko składa w jedną całość, że to z pewnością SM. Eh, szkoda gadać.

 

-- 11 mar 2014, 09:45 --

 

księżniczka, A Ty co Kochana grypkę żołądkową masz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zoladkowa to nie wiem.... bo probowalam sie zwymiotwac i slina leci tylko :(((. Ale o 17 wczorja ostani raz jadlam....... to nie mam czym... ale ol buleckzi woda ciepla zapilam i sie lepiej troche cuzje tylko w glowie troche samolocik.... i srajda :D:D:D

 

-- 11 mar 2014, 11:23 --

 

Ehhh babka przyszła i tka mnie nakwurwiała ze mi grypa przeszła ....... -.- tylko leb boli jeszcze, moze to na serio guz mozgu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś wszystko napierdziela, brzuch, głowa, spać mi się chce, kości mnie kłują, głowa swędzie. A w weekend jeszcze sobie hasałam jak łania :bezradny:

Jeszcze od 3 tygodni zwlekam z morfologią bo się boję że jakieś odchylenie będzie i co ja zrobię. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elooo :papa: wrocilam z psychoterapii i z miasta io dzis mialam atak paniki w autobusie , i to sama sobie go naszykowalam bo sie od rana nakrecalam jak to miz le i ze na pewno cos zlego sie mi dzis przytrafi , malo tego jak zaczal mnie lek lapac to nie staralam sie goopanowac tylko dalam mu poplynac i voila , panika gotowa. Pozniej juz bylo ok , wychodzilam sie po miescie , zrobilamz akupy w markecie ale poczatek dnia fatalny.

 

Lapia Was ataki jeszcze? ja juz nie mialam od dawna a tu ponoc to zwiazane z tymi spadkami cukru w moim organizmie i tym ze mam zrobic mamografie i po prostu psychoterapeutka mi wyjasnila ze zdrowi ludzie sie martiwa i boja takich spraw a co dopiero nerwicowcy.

Ufffff .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, mnie często łapią niestety i to nawet bez jakiejkolwiek przyczyny wydawałoby się. Niby wszystko jest ok i nagle BUM! i jest :bezradny:

 

Dlaczego masz mieć mammografię?

 

-- 11 mar 2014, 15:23 --

 

Wydaje mi się, że coś wisi w powietrzu, niby jest piękna pogoda, ale ja np. od kiedy pamiętam mam w takim okresie wczesnowiosennym codzienne bóle głowy, problemy ze wstawaniem z łóżka i ogólne zmeczenie i osłabienie. W tym czasie objawia mi się to bardziej niż w innych porach roku. :roll:

 

-- 11 mar 2014, 15:24 --

 

Na dodatek benzo mi się kończą, zostało mi tylko kilka tabletek a wizyta u psychiatry dopiero za 2 tygodnie :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, niestety odwrotnie - teraz przyjechalam do PL na 3 dni, i wracam za granice :(

 

platek rozy, ja tez mialam ostatnio w markecie atak, a dlugo juz nie mialam! A ostatnio skolei mecza mnie bardziej takie wlasni enagle stany stresu, oslabienia, niedobrze mi wtedy itd. Nie jest to taki typowy atak ale kurde tez dziwne i nieprzyjemne. Wlasnie mialam tak na lotnisku, najpierw przed kontrola, wpadlam w jakis taki dziwny stan, niedobrze mi bylo, balam sie isc do kolejki na kontrole! Az w koncu wybuchlam placzem i jakos mi sie poprawilo. Przeszkam kontrole na luzie, i poszlam na samolot. A tam w czasie oczekiwania znow - oslabenie na mkasa, nerwy, w ogole taki stan hardcorowy. Nawet benzo bralam i nic! No ale potem w trakcie lotu jakos mi to przeszlo i woeczorem juz ok.

 

Ale wykancza mnie to strasznie... a dodatkowo boje sie jeszcze, ze to moze cos powaznego. A nawet jak nie, to wiecie co, wczoraj obejzalam taki talk-show Magdy Molek. I tam najpierw Stenka mowila, ze w pewnym momencie juz nie dala rayd, musiala zrobic sobie przerwe bo cialo odmowila poslyszenstwa. A potem Tyszka byl i tez mowil, ze musial odwolac sesje super, bo lekarz mu powiedzial, ze nie da rady, musi odpoczac z miesiac. I sie boje ze ja juz tez jestem na wykonczeniu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, a nie boisz sie ze sie uzaleznisz od benzakow?

 

nerwa, tez miewam takie jakies mdlosci , i jakies napiecia nie wiem , chyba za duzo stresu mam ostatnio. Bo dwa tygodnie to praktycznie sam stres mialam .

Kochana musisz odpcozac , kiedy zjezdzasz do Polski na stale juz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, no sluchaj, musze przetrwac ostatnie 1,5 miesiaca jeszcze. Na poczatku maja wracam, I potem robie sobie wakacje! Ale mam wrazenie ze ostatkiem sil juz to ciagne. No takie wykoczenie tymi podrozami, stresami, presja, deadlinami, masakra...

I w sumie uswiadomilam sobie, ze juz od paru lat nie mialam tkaich wakacji, ze odpoczywam tydzien czy dwa i o niczym nie mysle. Ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, no jestem z WLKP, ściślej Poznań :D

 

Co do ataków to od wczoraj też coś tam mi znowu w głowie lata, dół od nowa i w ogóle jakiś przypał. Po porodzie pilnie muszę zająć się swoją psychiką, bo już też opadam z sił.

 

A może to przesilenie wiosenne???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×