Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

deader, myślę dokładnie tak samo. Ostatni odcinek był totalnie beznadziejny, dla mnie tym bardziej bo nie lubię obu tych postaci :evil:

I znowu cały dzień czekania na napisy :(

Ta lalunia jest zbyt mało się wyróżniająca nawet żebym ją lubił czy nie lubił, ot, taki ludzki wazonik - nie przeszkadza mi jak stoi, nie przejmę się jak zniknie. Daryl za to jak najbardziej OK, tyle że on powinien z Michonne zasuwać a nie z tą farmerką.

 

W ogóle, dzieje się coś co mi się nie podoba, serial jakby tracił tempo. Rozumiem że cały jeden odcinek poświęcono Rickowi i jego synowi - tak samo było w komiksie, cały jeden zeszyt był poświęcony temu co się z nimi działo po ucieczce z więzienia. Ale reszta? Losy reszty były ukazane tak samo w jednym zeszycie - jednym dla całej pozostałej części bohaterów. A mam wrażenie teraz że na siłę poświęca się uwagę każdej z postaci. Wszystko co działo się w ostatnich 4 odcinkach można było opowiedzieć w 2, a jakby się wysilili to i w jednym :/

 

Martwi mnie to bo komiks jest na rynku od jakichś 10 lat i ciągle trzyma napięcie i poziom, serial teoretycznie powinien tak samo - a tu niespodziewanka przykra :?

 

No i gdzie i kiedy pojawi się banda kanibali ja się pytam?? W tym tempie to gdzieś w 6 sezonie pewnie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie i kiedy pojawi się banda kanibali ja się pytam?? W tym tempie to gdzieś w 6 sezonie pewnie :roll:

Eeee że co? :P Komiksu na oczy nawet nie widziałam także będę się wypowiadać tylko o serialu.

Co do postaci: Daryla nie lubię bo ciągle wygląda jakby miał gówno pod nosem, tak jakby nic mu nie pasowało i wszystko robił za karę. W ogóle niesympatyczna postać i od samego początku go nie lubiłam. Co do Beth masz całkowitą rację. Równie dobrze mogłoby jej nie być. Uwielbiam Glenna i Mag (jak podejrzewam każda dziewczyna oglądająca TWD, są kochani <3) no i za pomyłkę uważam zabicie jednych z najbardziej charakterystycznych postaci. Nie chce nikomu spoilerować w razie czego to nie napiszę o kogo chodzi a ty i tak się domyślisz.

O i przypomniało mi się-Carol też nie lubię. Nie umiem stwierdzić dlaczego ale po prostu za nią nie przepadam.

99% napisów! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło fak a ja zupełnie zapomniałem, że kolejny TWD do obejrzenia dziś!

Trzeba będzie trochę czasu przed snem wygospodarować na zombiaki hue hue hue... :twisted:

 

Ja też się zgadzam co do Beth (teraz dopiero zajarzyłem o kogo chodzi, bo nawet nie potrafiłem powiązać imienia z postacią, co mówi samo za siebie...). Jest? Ni ma? Wsio rawno.

 

Ostatnio coś mi na głowę spadło i zacząłem Czas honoru oglądać. I mnie wciągnęło! Na razie na drugim sezonie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TWD tę blondykę powinni uśmiercić i te dwie gówniary, też blondynki. Jest nadzieja, bo mi się ten nowy sierżant podoba, wygląda trochę jak południowiec-rasista i jest gburowaty, ale o to chodzi. Wielka szkoda, że gówniarza w kapeluszu zombie nie zjadły ze dwa odcinki temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, jak się to ogląda z przymrużeniem oka to nawet wciąga.

Zakościelny siecze z karabinu, ze szkopów leją się hektolitry keczupu (oczywiście wszyscy "źli" w filmie mają poważne problemy ze wzrokiem i strzelają bozia wie gdzie). No i granaty. Wesołowski ciepie nimi po kamienicach aż się szyby z plastikowych okien sypią :mrgreen: . Ale fabuła daje radę. Przynajmniej dwa pierwsze sezony, bo tyle zdążyłem obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×