Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Vett, powodzenia, bede trzymac kciuki, zebys sie jak najmniej stresowała. Ja mam jutro konsultacje projektu, znowu będzie się ta pizda mądrzyć zamiast podejść do sprawy profesjonalnie.

 

 

Tak w ogóle to ja lubię zaliczenia: przychodzę, zdaję, wychodzę. Nie trzeba siedzieć i rozmawiać z ludźmi :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koszykova, ja za Ciebie również. Nie mogę znieść takich sucz, co to tylko myślą jak to genialne nie są i jak tu człowiekowi dopiec.

 

Z jednej strony ta forma jest spoko, ale z drugiej - jak widzę, gdy przy pracach pisemnych wszyscy od siebie zrzynają, to jeszcze mocniej potęguje się moja złość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, zerżną teraz, potem wiedzieć nie będą. Wszystko sie kiedyś wraca. Ja np. na studiach przeżywam, że nie umiem ściągać, ale potem dochodzą inne przedmioty i trzeba wykazać się znajomością tematów, które się już 'zaliczyło'...

 

Zdarzyło mi się ściagac przedmioty, które w ogóle nie byly zw konkretnie z moim kierunkiem o ile oczywiscie wykładowca nie pilnował i miał na to total zlew.

 

A jak się czujesz z tą prezentacja ustna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koszykova, okropnie, bo drugi raz w przeciągu kilku dni muszę przedstawiać rozwiązanie zadania z rozszerzenia. I to nie jest tak, że jedno zadanie i koniec - zaczyna się wielkie odpytywanie z myślą 'a może tego nie pamiętasz już, suko'. Kończy się to zawsze tak, że ja się naprodukuję, a później usłyszę, że stosuję sposobów dla matematycznych idiotów i produkuję się o wiele za dużo. (a na brak czasu na różnych testach nie narzekam, więc nie ogarniam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, hehe widać poziom nauczyciela... O ile pamietam to zdajesz mate rozszerzona :) Wiesz co jest dobre? To, że klucz maty rozszerzonej przewiduje 2-3 rozwiązania max. A uczniowie potrafią rozwiązać w taki sposób zadanie, że cała komisja musi je sprawdzać, bo wynik jest dobry, a toku obliczeń nie przewiduje klucz ;)

 

w ogóle jak może być sposób rozwiązania zadania [z matury rozszerzonej] dla idotów... brawa dla Twojej nauczycielki :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×