Skocz do zawartości
Nerwica.com

Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem


gosia hd

Rekomendowane odpowiedzi

Lekarze są już coraz bardziej świadomi niebezpieczeństwa tych leków. Poza tym jeżeli nie bierzesz dłużej niż trzy do czterech tygodni to raczej nie problem. Dlatego przepisują. Jeśli jednak robią to latami to raczej uzależniają pacjentów od siebie szczególnie gdy chodzisz prywatnie i płacisz. Ma Cię wtedy w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scarlett33, wiesz ile ja razy mówiłam lekarzowi, że chcę odstawić klona. Zawsze mi powtarzał, że jak czuję się ok to czemu z tego mam rezygnować. Brałam nie wiedząc o jego skutkach. Dzisiaj mój lekarz nie wie, że schodzę z benzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scarlett smuto mi gdy to czytam, wiem że ludzie różnie mają gdy rzucają leki. Ja taki minimalny dystans potrafię zachować. Bardzo chciałbym Ci pomóc. Jedyna nadzieja w tym że ataki paniki mijają dość szybko choć to takie uczucie jakbyś miała zaraz umrzeć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scarlett33, może, ale spróbuję bez czegoś zastępczego i może się uda, jak nie dam rady to udam się, ale do innego lekarza
ale masło maślane napisałam, jakbym łykła klona :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scarlett33, sorki, że pytam ale masz jakieś wsparcie w bliskiej osobie

 

-- 10 mar 2014, 00:23 --

 

scarlett33, cholernie tego pragnę i mam nadzieję, że się uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na klonikach taki luzik: myślisz sobie wtedy "wystarczy mała tabletka i po sprawie"... To tak niewiele a tak może pomóc a jednak chcemy się tego pozbyć. Powinien być po nich chociaż kac po każdorazowym użyciu to byłoby łatwiej. A jest fajowo trochę może głupawo ale fajowo. Tak jak piszesz scarlett. Wszystko można załatwić a nawet opieprzyć kogoś jak coś nie pasuje. Jakim się jest asertywnym , elokwentnym, aż lgnie się do ludzi a tu nagle taki zjazd... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na klonikach taki luzik: myślisz sobie wtedy "wystarczy mała tabletka i po sprawie"... To tak niewiele a tak może pomóc a jednak chcemy się tego pozbyć. Powinien być po nich chociaż kac po każdorazowym użyciu to byłoby łatwiej. A jest fajowo trochę może głupawo ale fajowo. Tak jak piszesz scarlett. Wszystko można załatwić a nawet opieprzyć kogoś jak coś nie pasuje. Jakim się jest asertywnym , elokwentnym, aż lgnie się do ludzi a tu nagle taki zjazd... :)

charakter dosłownie się zmienia. można góry przenosić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×