Skocz do zawartości
Nerwica.com

MIRTAZAPINA (Auromirta ORO, Mirtagen, Mirtor, Mirzaten, Remirta ORO)


yoan22

Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      120
    • Nie
      36
    • Zaszkodziła
      31


Rekomendowane odpowiedzi

wieslawpas , żyjesz po tej mircie?? :lol:

 

U mnie Mirtagen powoduje wilczy apetyt i powolne zamulenie. Później pada tekst "to ja się tylko na chwilkę przyłożę..." i śpię jak zabita. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez ponad tydzień łykałem sporo lecytyny i dodatkowo choliny, które pośrednio działają przeciwne do dopaminy. Skutek: byłem cały napięty jak piepr..ona struna i pobudzony z dużo gorszym nastrojem. Przez ostatnie 2 dni myślałem, że łeb mi wybuchnie. Ja myślałem, że to podchodzi pod chad, ale to chyba brak dopaminy. Tylko po wzięciu mirty było lepiej. Dlatego na drgania powieki i rozluźnienie mięśni mirta u mnie działa świetnie. Mój stan przypomina cholernego parkinsona :mrgreen:

 

-- 10 mar 2014, 20:55 --

 

Poza tym najgorzej zawsze czuję się wieczorem, kiedy najmniej mirty we krwi a poza tym najniższy poziom dopaminy występuje... wieczorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tańczący z lękami dlatego uważam, że zwiększanie acetylocholiny (w jakikolwiek sposób) w przypadku depresji jest sporym ryzykiem. Pocieszę Cię, ale też przypominam parkinsonika :pirate: Wszelkie obniżanie dopaminy, np. przez neuroleptyki kończy się dla mnie mega sztywnością karku i pogorszeniem depresji. Za to podbijanie dopaminy toleruję bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem miansy do anafralu 10 na noc i zamula caly dzien spotegowana. Nie toleruje tego leku. Bede u lekarza porozmawiam o mirtazapinie. Chcialbym zeby z wieksza latwoscia przychodzilo mi robienie czego kolwiek, poprostu anafral swoje robi, ale nic sie nie chce. Po miansie tym bardziej. Mirta mogla by cos mi dac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×