Skocz do zawartości
Nerwica.com

Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem


gosia hd

Rekomendowane odpowiedzi

wieslawpas : uważaj na tą "sporadyczność". Wiem że tak można ale osobiście uważam że prędzej czy później w niesprzyjających okolicznościach może się to stać sposobem na radzenie sobie ze stresem. Jeżeli jednak tak potrafisz to masz fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pełne działanie klonów po godzinie afobamu po 15 do pół godziny. Oczywiście wszystko zależy od dawki jeżeli masz słaby afobam albo klony 0,5 to prawdopodobieństwo uzależnienia też jest dużo mniejsze. Przepraszam że odpowiadam za scarlett. Jestem ciekawy czy się ze mną zgodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak scarlett. Wciąga jak cholera. Taki super luzik. Nie można porównać do zadnej innej benzo. Ja jestem introwertykiem z komplekami. Ten lek zupełnie mnie odblokowuje. A tolerancja rośnie....

 

-- 09 mar 2014, 23:07 --

 

Owszem: ratuje życie bo to lek na padaczkę. Na problemy z psychiką są bezpieczniejsze leki nawet bezpieczniejsze benzo. Rudotel czy Tranxene na przykład. Wszystko tylko nie klony i lorafen bo po odstawianiu lorafenu też było "nieziemsko"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhat, to czemu lekarze przepisują klony i pakują nas w takie bagno ...

 

-- 10 mar 2014, 00:10 --

 

scarlett33, jeśli mogę wiedzieć to jak długo wytrzymałaś bez benzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jednak ktoś boi się wyjść na ulicę nie może funkcjonować to cóż.... Może to mniejsze zło... Ja jednak tak nie mam. Już wolę ten mój spaczony charakter ale mój przynajmniej a nie korygowany na haju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jednak ktoś boi się wyjść na ulicę nie może funkcjonować to cóż.... Może to mniejsze zło... Ja jednak tak nie mam. Już wolę ten mój spaczony charakter ale mój przynajmniej a nie korygowany na haju
popieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×