Skocz do zawartości
Nerwica.com

Skala Depresji Becka


KrzysztofT

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowa. Często czytałam wasze rozmowy i chciałabym żeby ktoś mi pomógł. Mam nadzieję, że ktoś mnie zrozumie, albo chociaż postara się zrozumieć. Naprawdę zostałam sama ze swoimi problemami. Nie wiem co mi jest. W tym teście miałam 40 pkt. Codziennie jestem smutna, cały czas zmęczona (mogłabym spać 24h na dobę), ciągle mnie głowa boli, nic mi się nie chce, mogłabym tylko jeść i pić, bo nie wymaga to szczególnego wysiłku. Dodatkowo muszę powiedzieć, że się tnę ;( Trudno mi zebrać myśli. To wszystko mnie przerasta! I mam myśli samobójcze. Wcześniaj miałam częściej. [W wakacje miałam poważne problemy ze sobą (wszytskie objawy depresji + 3 próby samobójcze), ale rodzice zobaczyyli ręcę i to była chyba terapia szokowa = wzięłam się za siebie.] Myślałam, że tamto się już skończyło. Jakże byłam głupia;/ nie wiem co robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej flowerdie!

 

mysle, ze powinnas udac sie do specjalisty. idz do psychologa, a jak ci nie pomoze, to psychiatra dobierze ci odpowiednie leki. mnie psychoterapia bardzo pomaga, a powiem ci, ze bylo naprawde ciezko. popros o pomoc rodzicow albo kogos, kto jest ci bliski. mnie juz spadlo pare punktow (test Becka)- dzieki lekom mniej placze i duzo lepiej spie:) trzymaj sie, na pewno dasz rade:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj "tylko" 47. Pewnie dlatego, że wypełniałam to na spokojnie, a nie w czasie jakiegoś większego dołka emocjonalnego (czyli np. parę godzin temu). Czekam z niecierpliwością na pierwszą wizytę u psychologa, chociaż zapewne powinnam od razu uderzyć do psychiatry. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik to : 17 punktów.

Jesteś w depresji. Twój stan wymaga spotkania się z psychiatrą. Wskazane jest rozpoczęcie farmakoterapii.

 

Co za idiotyzm i kolejny gówniany test w stylu teleaudio (ale chyba mniej ambitny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczwyiście idiotyzm w sensie pozytwnym dla mnie. Z wynikiem poniżej 10 mogłbym się zgodzić, ale pytania są tak tendencyje jak, jeśli wiesz czy samochód porszujący się na drodze, powinien mieć sprawne hamulce, wyślij odpowiedź A itd... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczwyiście idiotyzm w sensie pozytwnym dla mnie. Z wynikiem poniżej 10 mogłbym się zgodzić, ale pytania są tak tendencyje jak, jeśli wiesz czy samochód porszujący się na drodze, powinien mieć sprawne hamulce, wyślij odpowiedź A itd... :lol:

 

:mrgreen: No nieda sie ukryć, ale testu nierozwiązujesz żeby dostać sie na studia , tylko poto żeby sobie pomóc , a zrobisz to tym lepiej im rzetelniej i obiektywniej wypełnisz test i masz tego świadomość, więc roziwązywanie "kto lepiej" , automatycznie eliminujesz. Ja dostałem 14pkt. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×