Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie generalnie najlepszy horror to musi być w zamkniętej przestrzeni, z której nie można się wydostać- najlepiej jak wokół warunki są nieżyciowe, czyli taka metalowa pucha statku kosmicznego jest idealna a przynajmniej jakiś ponury budynek, w którym utknąłeś, kolejna opcja i zarazem mój pomysł na grę [ 8) ] to łódź podwodna- mam już nawet zarys fabuły...rosyjski atomowy okręt podwodny przejęty przez garstkę ocalałych Ukraińców po ataku nuklearnym na Sewastopol ucieka przed flotą czarnomorską na wody Atlantyku, nie wiedzą, że łódź skrywa mroczną tajemnicę i jeden z nieostrożnych pasażerów myli butelkę wódki z radzieckim spirytusem zawierającym śmiertelnie groźny wirus ploretarius, który w krótkim czasie zamienia część załogi w żądne krwi bestie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Survival Horror w stylu filmu "Oni" Rodriguez'a.

chyba każda gra typu horror na komputer to survival horror, nie?

poza tym obscure znaczy coś zupełnie innego więc bez sensu to mi się wydaje

Bo ja wiem, takiego FEAR bym w życiu nie nazwał survival horrorem, horror shooter jeśli już.

 

No a "Obscure" to pewnie że znaczy co innego, jest tylko w stylu tego filmu.

 

[videoyoutube=p5IpW1WSMoY][/videoyoutube]

 

Dla mnie generalnie najlepszy horror to musi być w zamkniętej przestrzeni, z której nie można się wydostać- najlepiej jak wokół warunki są nieżyciowe, czyli taka metalowa pucha statku kosmicznego

O tak, i dlatego czekam na nowego Aliena :twisted:

 

[videoyoutube=MQA7SmHZaII][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock:! całkiem zapomniałem, a przecież chyba na tydzień mi trailer i fragmenty rozgrywki poprawiły humor, dzięki bogu jeszcze elektroniczna rozgrywka nie umarła i takie gry dają powód żeby jeszcze się nie wieszać na lipie :smile:

 

-- 09 mar 2014, 18:39 --

 

boję się tylko o AI i żeby te Alieny nie były spersonalizowane, że cały klimat ciul trafi bo będziesz miał wrażenie, że chowasz się przed ludźmi w kostiumach, a przynajmniej przed jakimiś jaszczurkami a nie Alienami jakie znamy, agresywnymi maszynami do zabijania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slender jest zarówno w wersji indie (slender) i wersji dopieszczonej graficznie (slender - arrival).

Do slendera było już tyle modów lepszych i gorszych, że w sumie jest w czym wybierać.

 

Np slender, który chce Ci rypsnąć 20 dolarów. Muzyka przy zobaczeniu slendera - bezcenna

 

[videoyoutube=ejatl89mf5w][/videoyoutube]

 

-- 09 mar 2014, 18:45 --

 

a z gier trzymających w napięciu polecam Ju-on, na podstawie filmu, ale nie jest zła

[videoyoutube=U3wKUR3pZfw][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem gameplay Haunted Memories i myślałem właśnie, że o to chodziło Mushroomowi, wyglądało naprawdę dobrze i bym się skusił ale nie wiem czy jest na warezie ;p

Obejrzałem też rozgrywkę z Outlasta gdzieś z dalszego etapu gry i muszę się uderzyć w pierś bo jeśli to nie był tylko jakiś odosobniony genialny etap w grze to zdecydowanie za szybko skreśliłem tą grę

 

-- 09 mar 2014, 18:48 --

 

Np slender, który chce Ci rypsnąć 20 dolarów. Muzyka przy zobaczeniu slendera - bezcenna

hehehe, no ale mogli złamać reguły i zrobić Slendera czarnego, większy realizm :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo tak, zobaczyłem trailer i powiedziałem do siebie "łał, nareszcie dobry pomysł na aliena nie będący kalką AvP".

DOKŁADNIE!

 

:shock:! całkiem zapomniałem, a przecież chyba na tydzień mi trailer i fragmenty rozgrywki poprawiły humor, dzięki bogu jeszcze elektroniczna rozgrywka nie umarła i takie gry dają powód żeby jeszcze się nie wieszać na lipie :smile:

 

-- 09 mar 2014, 18:39 --

 

boję się tylko o AI i żeby te Alieny nie były spersonalizowane, że cały klimat ciul trafi bo będziesz miał wrażenie, że chowasz się przed ludźmi w kostiumach, a przynajmniej przed jakimiś jaszczurkami a nie Alienami jakie znamy, agresywnymi maszynami do zabijania

W grze ma być tylko jeden Obcy. Gra celuje w klimat pierwszego filmu. Tam Obcy był mniej "agresywną maszyną do zabijania", a bardziej "przyczajonym drapieżnikiem". Cały suspens w tym filmie polegał na tym że Obcego było mało na ekranie w ogólnym rozrachunku, i przez to wydawał się jeszcze straszniejszy bo nie było nawet szansy dobrze mu się przyjżeć. Dopiero "Aliens" wg. mnie pokazały Obcych jako maszyny do zabijania. No, ale na tamtym filmie bazował "Colonial Marines" - nie arcydzieło ale mi się nawet podobał. Moim ulubionym filmem z kwadrylogii jest właśnie pierwszy i strasznie się cieszę że ktoś robi grę w jego klimacie.

 

Np slender, który chce Ci rypsnąć 20 dolarów. Muzyka przy zobaczeniu slendera - bezcenna

 

[videoyoutube=ejatl89mf5w][/videoyoutube]

LOL czy za neigo serio trzeba wybulić 20 dolców? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, Aliena oglądałem na pewno 10+ razy, ale, że i w tej grze będzie jeden obcy to już nie dosłyszałem, jak i ogólnie niewiele co do fabuły :lol: jarałem się grą świateł, cieni i w końcu dobrze zrobionymi pomieszczeniami. W takim razie to chcę potem 'egranizację' Aliena 3 i zagrać łysym :mrgreen:

ostatnio myślałem też żeby pograć w Aliens vs Predator na swoim archaicznym laptopie, bo w takiej 1024x768 to i tak będzie bajerancko wyglądać jak za dawnych lat niemal, jedynie pewnie ta oldskulowa wysoka prędkość postaci by mnie znowu zniechęcała, kosim na wstecznym ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, o tej godzinie pewnie się gra w symulator mszy albo survival na dresowni ;)

 

-- 09 mar 2014, 19:48 --

 

Śmiercionauta, kilka razy było o Dead Space ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×