Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

Doto 2 jak i Lol to MOBA,nie mmo.

 

Porównując te 2 gry,Dota charakteryzuje się zdecydowanie większą trudnością,ale też i różnorodnością,jeśli chodzi o postacie,kompozycje teamów i mechanikę.

yep. Chociaż obecnie max 12.

lol,1 gra na hexakill - 32/4/7 bodajże,3x quadra,wycarrowałem jaxem,życiówka :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że LOL to MOBA.

 

Szkoda, że temat LOLa zniknął, można by się umówić na jakiś wspólny meczyk. :D Chociaż ja co prawda ostatnimi czasy tylko na PBE gram.

 

Od niedawna jeszcze męczę Hearthstone'a. Bardzo przyjemna karcianka, chociaż nie przepadam za grami w których zamożność gracza ma znaczenie.

 

Oczywiście jestem też fanką CODa, MOHa, Burnout'a, Simsów, Herosów 3 i wielu innych pomniejszych gierek. :D

Niestety mój laptok już niedomaga i o pykaniu w najnowsze gierki mogę pomarzyć, toteż myślę o zbieraniu na nowy sprzęcik. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam osobny folder z grami przygodowymi i mam zamiar zacząć instalować z płyt swoje zbiory. O dziwo gatunek nie wymarł i powstaje sporo tytułów w jakości HD i takimi ułatwieniami jak podświetlanie interakcyjnych elementów. To akurat dobra rzecz, bo likwiduje "polowanie na piksel". Bardzo uciążliwy element.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, stary wyjadacz z ciebie. Zazdroszczę tym, którzy mogli obserwować branżę od zarania. Kiedyś chciałem to nadrobić, ale grafika mnie odstraszyła. Ja "wskoczyłem" w tryby dopiero w 99, mogę co najwyżej powspominać DN3D albo Tomb Raidera. Co ciekawe rozumiem wiele nostalgicznych wpisów w internecie.

 

Day of the Tentacle jest na tej samym silniku co Indiana Jones and Fate of Atlantis. Też fajna gra. Może poszukam w necie, bo lubię gry z Indym. W szczególności Indiana Jones and the Infernal Machine. Pierwsza gra pod akcelerator, która mnie oczarowała. Grafika była taka delikatna, gładka, w przeciwieństwie do starszych spiskelowanych tytułów. Jednak akceleratory wprowadziły dużą zmianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie grałem, obadam gejmplej później, ja bym chciał w takich grach jeszcze piękną grafikę więc to już w ogóle ciężko mnie zadowolić, ostatnio grałem w Świnie właśnie i Outlasta i żadne z nich mi się nie podobało, w sumie to ja w mało co grałem z horrorów, no ale dlatego, że mi żaden się nie podoba i szybko sprowadza się do łażenia i szukaniu co z otoczenia jest w ogóle interaktywne- nie podoba mi się taka mechanika kompletnie, ten brak realizmu, a najbardziej to w ogóle podobały mi się pierwsze godziny z Dead Spacem lata temu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie grałem, obadam gejmplej później, ja bym chciał w takich grach jeszcze piękną grafikę

nie ma szans z SCP, to jest indie

slender jest zarówno w wersji indie (slender) i wersji dopieszczonej graficznie (slender - arrival).

 

-- 09 mar 2014, 15:29 --

 

a najbardziej to w ogóle podobały mi się pierwsze godziny z Dead Spacem lata temu ;]

mi też, ledwo wytrzymywałem w tej grze nerwowo

szczególnie jak się zaczeli Ci debile co pękają i wyłażą pająki :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×