Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Hans, u mnie to samo... Pamiętam jakby to było dziś, kiedy siadałam na pufce, on podłączał rzutnik, zakładał kliszę i czytał mi napisy, a ja dotykałam ręką rzutnika, który nagrzewał się i parzył i patrzyłam na kurz unoszący się w świetle i tańczący nad szczelinami rzutnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oprócz piosenek i bajek dla dzieci, mieliśmy też płyty polskich i zagranicznych piosenkarzy czy zespołów, których nazw na tę chwilę nie pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ojciec wspominał o jakiejś oryginalnej płycie z Woodstocku, że to będzie kiedyś majątek, ale nie przypominam sobie, żebym ją kiedykolwiek widział, a jeśli istnieje, to pewnie nie przejdzie w moje posiadanie po jego śmierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wiele bajek bajek na płytach winylowych. Pamiętam jak włączałem je na adapterze, cicho szumiał, a ja wsłuchany w baśnie braci Grimm.

Jak trochę podrosłem, to słuchałem na winylu plyty koncertowej Perfectu. Tak wyrosłem na muzyce z lat 80-tych.

Piękna muzyka, Polska zniewolona i to zjednoczenie mlodych ludzi w marzeniu o wolności. Szkoda, że jak ta wolność nastała, to ci młodzi ludzie rozeszli się w różne strony i są po przeciwnych stronach barykady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×