Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Miro naprawde wypijasz 20 kaw? Ja napije sie trzech i juz sie martwie, ze peknie mi serce.Po 4 mam juz uczucie pr9zedawkowania tzn szum w uszach.Kawa nie jest niczym zdrowym ja kiedys unikalam do 21 roku zycia nie pilam wcale, a pozniej stwierdzilam, ze chce ze soba skonczyc i zaczelam pic kawe , wiem np, ze rozwala watrobe i zolodek, kiedys mialam piekny plaski brzuch a teraz troche gorzej wszystko od picia kawy, slyszalam, ze ci co pija zyja krocej.Mojaj mama mowi, ze my hipohondrycy matrwimy sie przesadnie o swoje zdrowie rownoczesnie o nie nie dbajac moim zdaniem ma racje.Ja np pale od czasu do czasu a jednoczesnie zamartwiam sie chorobami coz taki urok tej przypadlosci. :uklon:

 

-- 09 mar 2014, 00:12 --

 

chodzi mi o ksiazkowe zachorowania np rak gardla..... ( 40-60 ksiazkowo) a znasz kogos z takim rakiem np w wieku 20 lat ?

Honorata Skarbek ma podobno jakis nowotwor, poza tym ostatnio na rekolekcjach slysozalam swiadectwo osoby ktora zachorowala na raka nerki w wieku 25 lat, sama mam brata ktory chorowal na raka krwi bialaczke w eieku lat 7.Takie przypadki sie zdarzaja ale zadko musicie zrozumiec , ze zamartwianie sie nic wam nie da, uprzedzanie faktow cza9rnowidztwo wiem, ze wlasnie na tym polega ta choroba to jest jej meritum i jej sens wynajdywanie sobie chorob, gdyby nie to ona nie istnialaby.Wiem, ze jak dopada jest ciezko sobie przetlumaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

honorata skarbek ma bialaczke. Rak nerki tez atakuje w "srendim" raczej wieku a bialaczka w kazdym.

Widzisz margaritka... tlyko ze mnie napinkala to gardlo :(( i mam te kulke, i takie suche... i mam juz jazdy :((((

Plus t eplamy na rekach..... moje...:(((((

Ehhhhh siedze dzisaj i placze, straszny mam nastroj, nawet rak dupy nie rozsmiesza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu tam usadowily ci sie nerwy moze czytalas jakis artykul albo ksiazke medyczna i sobie wkrecilac ja wmawialam sobie np wszystkie choroby na ktore umarl mi ktos bliski np babcia umarla na agonie, pradziadek na pluca, dziadek na serce tzn peklo mu.Stad moje zamartwiania po prostu mnie to przerazalo.Odszukaj zrodlo twojego zamartwiania skad sie wzielo to powinni ci troche pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi raczej skad ci sie wzil ten lek przeczytalas jakis artykul o raku a moze ktos ze znajomych zachorowal w tym sensie.Gdzies musialas sie o takim przypadku dowiedziec takie przypomnienie sobie skad tdn lek duzo daje.

 

Moj wujek np mial odcieta noge i raz ja wkrecalam sobie gangrene oraz, ze mi odetna noge.Mowie o takim zrodle :)

Wmawiasz sobje raka wszystkich otworow tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli twoj tata rozumiem zmarl? Mi na terapi wyszlo, ze moj tata jest hipohondrykiem a mama ma olewczy stosunek do lekarzy i chorob i ja zawsze bylam rozdarta i w konflikcie na punkcie swojego zdrowia.

A te choroby ktore wmawiasz sobie teraz skad ich zrodlo?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

honorata skarbek ma bialaczke. Rak nerki tez atakuje w "srendim" raczej wieku a bialaczka w kazdym.

Widzisz margaritka... tlyko ze mnie napinkala to gardlo :(( i mam te kulke, i takie suche... i mam juz jazdy :((((

Plus t eplamy na rekach..... moje...:(((((

Ehhhhh siedze dzisaj i placze, straszny mam nastroj, nawet rak dupy nie rozsmiesza.

 

No żesz kur...de, masz gulę w gardle! To częste w nerwicy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

margarita z nikąd, zadobrze mi w zyciu, uwierz mi mam co opowiadac..... a z nowym partnerem.... w nowym miejscu, sama, bez starych znajmych...... SPOKOJ, CUDNY SPOKOJ... cos musialo go zmacic ;) i wtedy ten lekarz, i te slowa" zapraszma co 3 mieisace na badania krwi III stadium raka bedzie widocznie w niej, narazie nie trzeba uSG".... i internet, masa wiedzy,.... oj jakze chujowej dla mnie wiedzy...... ;)

 

 

dzieki :* MIRO ale i tak się boje , bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja lekarka zna mnie od malego, poza tym nawet jak ide do innego lekarza oni sie mnie pytaja tzn domyslaja sie, ze jestem hipohondryczka i czasami nawet bagatelizuja problemy.Dobry lekarz wychwyci, ze masz hipohondrie .Fakt, ze nasza sluzba zdrowia ma wiele do zyczenia ale oni juz troxhe pracuja w tym zawodzie i sie mimo wszystko znaja.

 

Mnie tez lekarka jesli nie ma jakis podstaw nie skierowalaby mnie na zadne badania.Chyba, ze bym robila pryeatnie.Kiedys prosilam o eho serca stwierdzila, ze nie ma podstae.Eka tez mi kiedys zle wyszlo a jakis czas po otruciu lekami czulam bardzo silny bol w klatce piersiowej jakby mi sie serce zapadlo ale prawdopodobnie to byla zapadc po otruciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ksiezniczka placz pomaga mowia ze 1 procent sklada sie z wody a 99 z emocji.Moze byl to placz uzdawiajacy , pomysl o tym w ten sposob.Moim zdaniem poruszylac cos i doszly emocje do glosu.Po placzu samopoczucie zawsze sie poprawia.Ja zawsze sie ciesze jak placze czuje ze sa to kroki w strone swiatla :)

 

Jest to pewien przelom twoje poczucie sie pogarsza aby pozniej sie poprawic jak na terapi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Księżniczka, ja dziś w nocy się obudziłam i napadła mnie wizja, że nie doczekam, jak mój maluszek będzie dorastał, bo zdąrzęumrzeć za parę miechów :( i też mi się ryczeć chciało. Ale jak tylko wstalam rano i zobaczyłam tą piękną pogodę za oknem, od razu wrócił mi dobry natrój :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Księżniczka, jaki lekarz Ci powiedział, że III st raka widać we krwi (i jakiego raka? :D ), ogladalyscie wczoraj Th e Voice Of Poland?

Jeśli nie, to przeczytajcie to: http://www.plotek.pl/plotek/1,111485,15591759,Dramatyczna_historia_w__VoP____Jestem_chora__Wyczerpalam.html

Kobieta nie ma już szans, a ma silniejszą psychikę niż my :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ksiezniczka i aga ja tez mialam noce ze lezalam patrzac w sufit...i ryczlam jak glupia...ze umre...kto wychowa ,mega synka..??(:widzialam sie juz bioraca chemie bez wlosow...i tak cale noce,,,,a w dzien bylam wypapowana noca nie przespana((:tj koszmar dziewuchy....

 

poogoda superrrrrr....tylko zeby nasze samopoczucie bylo jak ta pogoda..ehhh zycie :bezradny::bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scooby, wolę nie czytać tych artykułów, bo zacznę wymyślać :D

 

Marta, głupio, że takie głupie myśli mamy, ale cieszę się, że nie jestem z tym sama :)

 

A co do samopoczucia to właśnie chciałam mojemu Lubemu pomóc kłaść panele w pokoiku dla bobaska, ale mój brzuch nie pozwala i nici :( to dopiero dolina, nie móc nic robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scooby - chloniak,dziewczyny.... Co ja mam z tą gula zrobić... Raczej nerwicowe... Bo jeść i pić mogę bez problemu... I w ciągu jednego dnia raczej nie mialabym tak że mnie dusi i cżyje coś w srodku.... Masakra... Najgorzej jak leze na plecach, albo siedzę prosto.... Z garbem już nie hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×