Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

wieslawpas, odradzam takie eksperymenty. mam za sobą okres gdzie potrafiłam nie spać 3 doby (bo nie mogłam) i przy tym normalnie funkcjonować w dzień. przespałam jedną noc i znowu z 2 noce bezsenne. i tak w kółko. cud, że nikogo nie uszkodziłam na praktykach w szpitalu. nie wygląda i nie czuje się po takim czymś człowiek dobrze.

 

na studiach mnie uczono, że z nasennych najbezpieczniejszy jest estazolam. z tym, że szczyt jego działania przypada ok. 4h po zażyciu leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, no i bardzo dobrze.

porozmawiaj jutro z lekarzem, ale ostrożnie z takimi lekami i bez przeginania.

podejrzewam, że Twój organizm jest już na tyle przyzwyczajony do leków nasennych, że bez nich nie potrafisz już zasnąć.

radziłabym powolne odstawianie tego rodzaju leków i przejście na tryb zasypiania bez wspomagaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na studiach mnie uczono, że z nasennych najbezpieczniejszy jest estazolam. z tym, że szczyt jego działania przypada ok. 4h po zażyciu leku.

a ja się dziwiłam, czemu nie mogę po tym zasnąć. Wzięłam jedną tabletkę raz jakieś może pół godziny przed snem i nie działała. Za to następnego dnia po tym leku nie byłam w stanie się wygrzebać z łóżka i spałam praktycznie cały następny dzień. Więcej tego nie biorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×