Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

wieslawpas, szybki,w ciągu pół godziny zasypiam w dawce 30 mg. Śpię na tej dawce 8 godz. Ja mam te rozpuszczalne w jamie ustnej więc działają szybciej.

 

-- 08 mar 2014, 21:07 --

 

Mnie powala z nóg w pierwszej chwili, ale nie brałam nigdy Stilnoxu wiec nie mogę porównać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, mirtazapina nie jest doraźnym usypiaczem, to lek antydepresyjny i przeciwlękowy, ma szerokie działanie. Jest to lek do długotrwałego leczenia, nie uzależnia tak jak benzo. Trzymaj sie z daleka od benzo-usypiaczy. :nono::time:

Wiesław idź jutro do tego lekarza i nie wypytuj już o żadne leki. Lekarz dobierze ci odpowiednie dla ciebie. To on jest od leczenia. Głowa do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, sama mirta nie działa raczej przeciwdepresyjnie tylko sprawdza się rewelacyjnie w połączeniu przynajmniej u mnie. Ona nie uzależnia i działała u mnie nasennie dopiero na drugi dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, przecież napisałam że nie uzależnia i jest do długotrwałego brania w przeciwieństwie do benzo. Chcę Wiesławowi wybić z głowy wszelkie usypiacze które uzależniają i nie leczą bezsenności.

Najlepiej niech poczyta sobie w necie ulotkę o mitrazapinie (Mirtor, Mirzaten).... i o szkodliwym działaniu afobamu, stlilnoxu, lorazepamie, klonie, itp.

Google mu wszystko wyjaśnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, przecież Ci tylko potwierdziłam, przepraszam źle to ujęłam

 

hania33, na mnie dobrze.

 

Chyba zmienię tylko Abilifi, albo zmniejszę dawkę. Wolałabym coś jednak wyciszającego typu ketrel.

 

-- 08 mar 2014, 21:31 --

 

Nie wiem czy od Abilifi mnie nie trzęsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, Wiesław to łyka już kilka miesięcy i przestały już na niego działac od kilku dni. Zwiększył dawkę i też zero snu. To już uzależnienie jak nic ... od stilnoxu, czasami afobamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×