Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Księżniczka, ja mam tak cały czas w ciąży :( ale radze sobie ciepłą herbatą z miodem i cytryną, choć nie pomaga to na długo. Nie kupowałam dodatkowych nawilżaczy, bo rzeczy dla bobaska mnie tyle kosztują, że już na siebie nie wydaję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jadlam wit E na noc i nic nie dziala :(. i taki roztwor do plukania. Ale jak plukalam, to miałam wrażenie ze ten "bol" zlokalizowany jest niżej niz mogłam płukac :D. sa dni ze nie boli, ale czesciej boli, ale czuje ze to takie mechaniczne uszkodzenie i wlasnie od zimnej wody jest gorzej i od mocnej herbaty :((((( ale jak jem czy cos to nie czuje bolu -.-. Bezsens. u laryngologa byłam i mje tma ogladal i mówil ze czerwone, a jak byłam drugi raz to jzu czerwieni niby nie bylo, ale ja cos tam czuje ciagle :(((( chyba laryngolog by zobaczyl raczysko jakies :(!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej tak sobie czytam i mysle ze muszę udać się do ginekologa z moją endometriozą ja mam po cc.juz 3 lata i tak teraz boje sie isc do lekarza ...boję się zabiegu bo po cesaarce lezałam miesiąc od respiratorem jestem po traheotomii i przeżyłam sepse ...boję sie narkozy nie wiem co teraz a chciałabym mieć więcej dzieci :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga, nieee, ale ja duzo jezdze :D Mama w WLKP... studia w BDG, TŻ jeszcze gdzie indziej ;/;/;/;/;/

Ale myslicie ze laryngolog by cos widzial ???? jesli chodzi o rakusy :D?

 

-- 08 mar 2014, 19:37 --

 

1620392_605670799526610_2105021043_n.jpg

 

Tak na Dzień KObiet :D od Księżniczki dla innych hipochondrycznych Dam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21, z tą klaustrofobią może przesadziłam, ale fakt, że spanikowałam w momencie rozpoczęcia badania bo do przyjemnych ono nie należy. Głównie przez te hałasy wewnątrz rezonansu, całe badanie tylko słychać trzaski i inne dziwne dźwięki...słuchawki z muzyką niewiele dają. No i ja miałam MR głowy, czyli jeszcze taką kratkę na głowę zakładali i to też stwarzało nieprzyjemne wrażenia.

 

Drugi raz do tego pudła bym się nie dała wsadzić :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki aguś :( ale mnie to irtuje bo to juz dlugo twara, ze 4 miechy to drapanie w gardle + od paru dni ta gula... ale moze tam na wior wysuszone ze sie wszystko przylepia do gardla :((((((

Wogole , ciekawe ktory 20paro latek mial jakiegos raka typu gardła/przelyku albo jelit -.-.....

Addict , nie boj sie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Księżniczka, co do raków u młodych 20paro latków to wiesz jak jest... jest ich coraz więcej :( co do drapania w gardle ja też swojego czasu sobie wmawiałam różne rzeczy, ale na szczęscie etap nowotworu gardła się skończył. Teraz mam etap raka skóry i kości - zobaczymy, co będzie następne.

Co do Twojej guli to myślę, że to z powodu nerwicy - kiedyś miałam bardzo mocną tą nerwicę, brałam leki uspokajające i też miałam różne przypadłości ;) Widocznie my, hipochondrycy tak mamy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co, byłam u kumpeli i ona umie zrobić "rurkę" z jezyka, a ja nie :((((( i pytala mi się czemu mam taki "pocharatany język" bo ona ma taki gladziutki :D a moj caly jakby popekany jest i woogle ze 2 razy dluzszy od niej.... ja wystraczy ze zjem np sledzie w occie, i juz mam plamy... tak jakby zzerał mi ocet sluzowke :D a ona pali fajki jak smok, zolty jezyk, ale gladki.... hmmmm @.@

 

-- 08 mar 2014, 22:21 --

 

aga, ja nie znam nikogo z Rakiem nie wystepującym u mlodych ... mam kolege ktory mial raka jądra , ;) znalam z bialaczka jednego .... i jeden umarł na raka kosci , ucieli mu reke za nadgarstkiem i w pare dni pozniej umarl .... ale to są nowotwory atakujące mlodych typowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×