Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Variable, i popijemy, bo pysznego wina mam też sporo :yeah::Dchvj, że leki! :P

 

-- 8 mar 2014, o 14:08 --

 

poprawię się, jak dostanę fleshlighta za 2 dni :105:

 

myślałam np. o czymś takim, tyle, że zamiast badyli np. babeczka z kremem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

kupmitrumne, dla mnie moda, bo o ile kiedyś nie słyszałam, by ktokolwiek ćwiczył, to teraz robi to co druga osoba. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że gdy się rozejrzę po domu to wszędzie widzę pomniki mojego słomianego zapału, którego dostaję w okresach manii. Potężny 4-procesorowy serwer który ze znajomym kupiliśmy za grubą kasę, a teraz zagraca mi pokój, starzeje się i traci na wartości. Miałem na nim uruchomić najlepszy w Polsce serwer gry Minecraft - projekt upadł szybko z powodu wielu przeszkód, a ja kombinuję gdzie to sprzedać żeby odzyskać jak największą część kasy. Rozmaite suplementy, większość nawet jeszcze nieotwarta, sztanga, hantle i 120kg obciążeń, które kupiłem "na zapas" naiwnie wierząc że kiedyś będę tyle wyciskał. Gitara elektryczna, na której sobie pobrzdąkałem może ze dwa dni i od tamtej pory już jej więcej nie dotknąłem. Książki, które zamawiałem po 10szt w paczce bo jakaś tam księgarnia internetowa zrobiła wyprzedaż, a potem żadnej z nich nie przeczytałem, bo nie miałem czasu/chęci/humoru. Długo by jeszcze wymieniać. Wkurzają mnie też takie weekendy jak ten, bo czuję się jeszcze bardziej samotny i nie mam co ze sobą zrobić. Czasem nie mogę się doczekać poniedziałku. Wkurza mnie, że wczoraj ktoś napisał mi PW, a potem je skasował zanim je odczytałem, tak jakbym miał go ugryźć albo się obrazić za to co napisał... No chyba że był tam stek obelg :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że wczoraj ktoś napisał mi PW, a potem je skasował zanim je odczytałem, tak jakbym miał go ugryźć albo się obrazić za to co napisał... No chyba że był tam stek obelg :/

 

czy tym kimś nie była przypadkiem Khaleesi ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×