Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

nerwosol-men, ja sie do takiej pracy nie nadaje. Nawet moja mnie stresuje, bo ciagle musze sie udoskonalac, zeby nie odstawac od reszty a matolkiem nie jestem ale przeraza mnie wyscig szczurow Ogolnie nie lubie takiej stricte pogoni za kasa. Jesli sie nie spelnie artystycznie to dupa i skoncze w kaftanie,o:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, no ja uczestniczę w tym wyścigu i pewno to też wpłyneło na moją nerwicę ale robie to tylko dla kasy nie dla przyjemność czy realizacji marze,n :

 

-- 08 mar 2014, 01:04 --

 

Ellwe, no ja uczestniczę w tym wyścigu i pewno to też wpłyneło na moją nerwicę ale robie to tylko dla kasy nie dla przyjemność czy realizacji marze,n :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, probowalam brac w tym udzial, ale szlag mnie trafial jak widzialam co ludzie odpieprzaja, zeby piac sie wyzej i wymieklam.

W ogole trzeba sie wyniesc z tego watku, bo robimu off topa.

 

Pamietaj, ze to krolestwo raka dupy nie bolu dupy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21 ja mam zimne stopi i dłonie od dziecka, ale też mam niskie ciśnienie :)

 

U mnie na razie ok z psychozami na temat chorób, bardziej się skupiam na tacie, jest w trakcie leczenia na HCV, ale leczenie nie przynosi skutków, na szczęście ponoć jest jakaś alternatywa dla niego, leczenie innymi lekami, ponoć skuteczniejsze, także zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scooby, Ja już niecierpliwie czekam na rezonans magnetyczny łba dodatkowo, może jakiś guz coś uciska. W razie jakby tam coś było, nożyce i wyciąć szarlatana i święty spokój. Jestem przygotowana na najgorsze...i pierdollę, najwyżej stół operacyjny i bandaż na bani....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scooby, No ruchu faktycznie mam mało, malutko.....A od kiedy, od roku....i taka chodzę nie wiadomo jaka. Możliwe też, że to taka nerwica bo w środku wszystko się gotuje... :? ...ale wolę wykluczyć ewentualne niedogodności fizyczne, jak to się mówi, trzeba dmuchać na zimne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże ja to już naprawdę głupieję bo czuję się tak niepewnie fizycznie jakbym miała zaraz upaść czy coś - a głupieję z tego względu, że nie wiem czy to siedzi w mojej psychice czy to jakaś poważna choroba. Na całe szczęście kładę się do szpitala w przyszłym tygodniu i zrobią mi cały wachlarz badań. Będę na neurologii więc jak dla mnie w sam raz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21, extra!!! :)

 

Ja kiedys trafilam do szpitala, bo mialam tachykardie i takie tam rozne. Spedzilam tam tydzien, przebadali mnie wzdluz i wszerz, nawet na OIOMie lezalam. I.... nic nie znalezli :) Potem wyszlo, ze od nerwicy wszystko.

W sumie mozna powiedziec, ze lezalam z nerwica na OIOMIE :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×