Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

nerwa, ja od miesiaca planuje wstawac o 6 i chodzic dwa razy w tygodniu na basen..ale moja poduszka mnie zawsze wola WROC PLIS!!! konczy sie tak ze zwlekam sie na ostatni moment z lozka, wskakuje pod prysznic, majkapa robie w autobusie a sniadanie jem w pracy. Taki posrany interes no :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, no a ja wlasnie ostatnie miesiace to tak sie budzialam 10:30, a teraz co prawda ustawiam budzik na 8:30, ale jak tak sie klade wczesniej to i tak sie budze przed np. dzisiaj chcialam sobie pospac do 9:00 to i tak sie o 8:00 obudzilam :)

Ale w sumie i tak dlugo spie, bo nie musze byc od rana w pracy na szczescie :P tak to nie wiem czy bym dlugo pociagnela..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monmaria, no wlasnie problem w tym, ze ja moge i dluzej :) Bo moj szef przychodzi tan na 13, wiec ja uznalam, ze tez nie chce mi sie wczesniej. Ale przez to tracilam polowe dnia, bo wstawlam po 10, potem sie szykowalam nie wiadomo ile, i zaraz popoludnie :-/ A potem klade sie spac i mi sie spac nie chce... i bezsenna noc.

Wiec z jednej strony super, ze nie musze byc rano, ale z drugiej to tak mi ten dzien przelatuje jakos :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, Obejrzę każdy dobry film, nie wybrzydzam, ale chyba po prostu posiedzę tu z Wami, pogrzebię w internetach... :D

 

-- 08 mar 2014, 01:00 --

 

Spamowa wyspa i dzienne wrony, dwa konkurencyjne tematy w jednym wątku :D

 

Cześć, co słychać tak w ogóle?

 

Siema. Spamowa lepsza bo czynna 24/7 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, no nic chcialem wiedzieć jaka płeć :)

 

widze że sporo ludu tu wieczorem

 

-- 08 mar 2014, 00:02 --

 

Tomcio Nerwica, tak przenieśli nas do off topic :) z nerwicy

 

-- 08 mar 2014, 00:03 --

 

ale gdybu dzienne i ta wyspa były razem nei dało by sie tam pisać za dużo ludzi na raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, a ze moja?:) Sorry nie zrozumialam klata Thora mi zaburzyla myslenie:D Kurde pol dnia sie rozpisywalam dzis o moich jajnikach w moim ulubionym wesolym watku no :mrgreen:

Baba jestem z jajami:P

 

Miro, starocie Fight Club, Gran Torino, Chlopcy z ferajny?:)

 

AddictGirl21, o Silverchair to znam:), pozostalych nie niestety:( Ja siedze w starym dobrym rocku :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×