Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tyrr,

"stabilizacja finansowa" :hide:

huehuehauhauahuh.

 

Ić.

 

nie ogarniam. 14 stycznia druga ręka? A kiedy dokończenie tej co masz?

Ta,ale inne studio (shejtowany prykas,zastanawiałem się nad art line,ale jednak prace tego drugiego mnie bardziej przekonały,a Victor portugal ma zasranego maila,albo czasu brak).

Co do dokończenia łapy - nie wiem,strzelam że czerwiec/lipiec,może się zwolni slot, to wcześniej.

Czekam co RnR napisze,ewentualnie sam w maju się odezwę do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, Ty się śmiej... :P Stabilizacja finansowa poczeka jeszcze miesiąc :mrgreen:

Co do Prykasa chodziło mi o te GL w sensie powodzenia z dziarą u niego, zrobi Ci rękaw biomech w 3h... :smile:

Nie wiem jeszcze czy w ogóle idę, niby jestem na tak bo mam całkiem fajną zniżkę za dziaranie na konwencie, tylko jestem jeszcze niezdecydowany co i gdzie chcę robić. U kogo? Dominik. U Pancho to może na konwent w 2015 bym się załapał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie urlop załatwiony... :roll:

Niektóre biomechy ma całkiem ok, niektóre niezbyt, nie licząc wszystkich tych fot których nie wrzucili nigdzie (jako że studio otwarte 6dni w tygodniu i jednak codziennie dziarają conajmniej 1 osobę a działają od X lat, jakby tak policzyć fot... samego prykasa powinno by tam być w uj, a nie jest. Oczywiście nie tylko on i jego studio tak robią no ale coś w tym musi być)

Na pewno Twoich wyjazdów do rybnika jest możliwość nacieszenia oka na rynku + jakiś browar czy cokolwiek - do rbk mam rzut beretem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, myślę co do wzoru i za dużo pomysłów mam w głowie :bezradny: Przynajmniej co do miejsca jestem prawie zdecydowany - udo. Piszczel ciężka sprawa na takim konwencie a dodając do tego moje gojenie to noge mi chyba rozpupczy po kilku dniach :roll:

Apropo gojenia, jak tam? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, Lepiej mieć dużo wzorów i pomysłów,niźli nie wiedzieć czego się chcę :> .

Gdybym miał sobie robić portrety czy coś w ten deseń to czacha albo hannya mask (może kiedyś)

Nadal rozważam,w skrajnym przypadku zmienić studio,ale nie wiem kto,jedynie Enzo z ink-ognito mi do łba przychodzi,tyle że za dużo biomechów nie widziałem tam :mrgreen: ,czy Gary z art-line

Albo lecieć do USA do Romana Abrego i pierdolić świat :lol::lol:

 

Gojenie jak najbardziej ok,czasem swędzi jak diabli,ale generalnie do zniesienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, Mi się od biomechy w dupie poprzewracało i sam nie wiem czego chcę,jakieś tam motywy mam,ale tak do końca pewności niet D: .

a samych artystów od biomechy w PL (która mi subiektywnie) by jakoś bardzo podpasowała,nie znalazłem D: .

Wycieczka do USA...wizy,przelot w jedną i drugą,hotel,dojazd,dogadanie się...hell NO,odpada.

Gdyby jeszcze gdzieś w Europie,jakieś Knedle,czy Niemcy,UK...można by na totalne pojebaństwo próbować.

 

Te rozważania,zdiagnozuj mnie,odjebało mi,tak? D:

Co do spontanu,ja tylko internetowymi się inspirowałem,tak ciężko mi coś w umyśle "zrodzić" D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, przegrzebałem zagraniczne fora,zawróciło się w dupie i niewiele z tego wynikło.

zamiłowanie do noży,gnatów,fast-foodów,teraz dziar...winienem urodzić się grubym amerykaninem

murica'!

 

A może zniosą nam wizy hauaauauhauhah.

kupmitrumne,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×