Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Hipochondrycy nie ocierają się o śmierć, to śmierć ociera się o nas :D

:mrgreen: jak tekst o Chucku Norrisie:D

 

księżniczka, ty sie kochana nie wystrasz czasem jesli cie to bedzie trzymalo tydzien albo dluzej. W sensie ten globusik zasrany. bo to normalne jest :mrgreen: Od globusa sie nie umiera, Mi sie pojawia i znika w tej chwili np. slad po nim zaginal i sie nie odzywa, ale potrafil trzymac czasem dlugo. Na dodatek dostawalam jakis dusznosci i czulam jakby mi sie pluca kurczyly i mialam swego czasu przez to wkrete na chloniaka ktory zaatakowal mi przepone :shock: po jakims miesiacu samo zniknelo. :bezradny: taki juz nasz los:D

 

-- 07 mar 2014, 22:30 --

 

A co do obszernego tematu kolono to przeszłabym się z ciekawości, jak to jest :D
aga9115, :nono: ty lobuzie jeden;)

 

-- 07 mar 2014, 22:32 --

 

W ogole to chcialam Wam powiedziec wszystkim, ze jestescie zajebisci i czasem zastanawiam sie czy mam dobry humor przez Was czy to benzo tak dziala. Chyba zrobie maly eksperyment i odstawie tabsy na jakis czas, zeby to sprawdzic;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe ja tam nie z tych perwersyjnych, ale wiesz, w ciąży nuda, ciągle siedzę w domu, to i głupie pomysły do bani przychodzą :D

 

A co do naszej kochanej hipochondrii to nie jest tak, że w rzeczywiśtości hipochondrycy żyją najdłużej? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, najwazniejsze ze moze wreszcie trafilas na jakiegos gina z glowa ktory ma pojecie o endo:) CA wyjdzie na bank podniesione ale tym sie nie martw , tez mialam ten marker spory:)

Ja jestem po operacji juz kilka lat i moja endo jest uspiona , nie mam az takich dolegliwosci bolowych , nic sie nie rozwija nowego ale sie kontroluje , co 4 miesiace chodze na usg, biore leki hormonalne .

 

Avek tez mnie zachwycil:D :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock::shock: o k..wa mi sie wlasnie pogorszyl, bo natknelam sie na pewna kampanie spoleczna...nie wrzuce Wam linka bo zryje Wam psychike...ale musialam sie swoimi uczuciami podzielic. :hide: Marketingowcy i organizacje spoleczne moim zdaniem czasem potrafia poleciec az za bardzo :shock:

 

-- 07 mar 2014, 22:49 --

 

aga9115, przepraszam za moj nagly atak, ale mnie porazilo to straszliwie. Co ja pacze.

 

-- 07 mar 2014, 22:51 --

 

musze zaaz musze zajarac no :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, a ja mysle czy jeszcze cos zjesc na noc czy juz nie? w sumie moze zjesc na zapas? :D:D

 

-- 07 mar 2014, 22:54 --

 

a ja wam powiem, ze zmeczona jestem na maksa, caly dzien wyczekiwalam na atak epileptyczny, i strasznie mnie zmeczylo to czekanie :)

Ja dzis czekalam na atak paniki albo omdlenia bo sie czulam mega ciulnie w sklepie :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra to się też przyłączę bo na przestrzeni lat to chyba przypisywałem sobie nadczynność tarczycy, nadciśnienie, bakterie we krwi, wrzody żołądka, potem sketówkę jelit, potem alergie pokarmowe, anemie, polipy na jelitach i tak tam chyba szerg mozliwych chorób układu pokarmowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahaa rozumiem... Te kampanie bywają czasami strasznie dołujące. Kiedyś ktoś mądry mi powiedział, że dlatego nie ma tv, radia i netu, żeby mózgu sobie nie zaśmiecać - i miał rację.

 

-- 07 mar 2014, 21:58 --

 

Ahaa rozumiem... Te kampanie bywają czasami strasznie dołujące. Kiedyś ktoś mądry mi powiedział, że dlatego nie ma tv, radia i netu, żeby mózgu sobie nie zaśmiecać - i miał rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, dziekuje za pocieszenie:D Biedna nacierpialas sie przez ta glupia endo. U mnie podejrzewam tez ma ona duzy wplyw na psychike, jesli oczywiscie mi siedzi w tych bebechach :-| Zdecyduje sie chyba na ta laparo jak najszybciej niech mi tam zajrza:) Wazne, zeby mi czegos innego nie wycieli tak jak tej biednej Pani ostatnio:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, jesli mozesz to zrobz tym jak najszybciej porzadek bo ja niczym mnie zdiagnozowali a tulalam sie od lekarza do lekarza z bolesciami takimi ze sypialam w wannie z goraca woda , to niestety moja endo byla bardzo rozwinieta i mam ja 4 stopnia przez co nie moge miec dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam tv :P tylko czasem u babki ogladam :D a trudne sprawy sa w necie :D hahaha

Ellwe, a gdzie mialas to uczucie ? ja mam zaraz za jezykiem jakby, ze jak schylam glowe to mi cos przeszkadza , ale jak lykam i jem i pije to nic...... ;/ kurwa , zawsze tu z wami musze miec pierwsze razy i objawy innych chorob :D! w czw. i tak mam laryngologa to mu powiem.... ale do gastroskopii to juz znieczulenia na spika chyba nie daja ;/;/;/;/;/;/;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, Ty tak lajtowo widze ,,chorujesz" nie takie hardcory jak my czasami:)

 

aga9115, czasem mam ochote wyrzucic telewizor i komputer za okno, ale pozostaja jeszcze gazety i historie chorob mojej tesciowej i jej znajomych.

 

 

platek rozy, jesli mam wyrazic swoja opinie na temat jedzenia to ja bym cos POZARLA :mrgreen: zawsze mam taka sama odpowiedz;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe Ja tam mam kompa dla fejsa (chociaż tam też ciągle mi przesyła spamy z rakami i innymi chorobami różnych osób) i dla kwejka, gdzie mogę sobie pooglądać memy z Di Caprio :D wiec w sumie bez neta byloby ciezko :D

 

A tu taki obrazem na wieczorową porę: http://kwejk.pl/obrazek/2021951 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, dokladnie tak sie objawia globusik. Mozesz powiedziec o tym laryngologowi ale jestem pewna, ze powie Ci to samo po badaniu.

 

platek rozy, zrobie porzadek z tym dziadostwem, oj zrobie. Nie ma bata :evil: Tym bardziej, ze gin podczas badania stwierdzil, ze macice mam troche malo ruchoma ale doszedl do wniosku, ze to przez faze cyklu w ktorej jestem. Jednak wole dmuchac na zimne, bo z tym dziadostwem nic nie wiedomo.

 

wybacz, ze o to pytam, ale lekarz definitywnie Tobie powiedzial, ze nic z tego? Mam na mysli dziecko,

 

nerwosol-men, rak dupy powinien zostac objety prawami autorskimi przez pewna osobe z tego watku :mrgreen:

 

aga9115, ej ale wiesz mi jest jednak zal tego biednego DiCaprio. Ja bardzo go lubie i uwazam, ze jest zdolnym aktorem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×