Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez na ostatniej wizycie czulam sie super i mowie do p.dr.ze nie jest tak jak powinno byc i mowie co mi jest,a ona,co ja opiwiadam,ze widzi,ze lek mi śluzy,bo mam blysk w oku.No i co?

Ja jak byłam w najgorszym stadium to oczy mi błyszczały i wszyscy pytali czy jestem w ciąży....a ja po cichu konałam...

 

-- 07 mar 2014, 19:38 --

 

Ellora

No ja sobie sama zadaje tez to pytanie:)

Kochana nie czekaj....:-) napijmy się:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gorączkę to grzane winko i do wyrka.

 

Widać Ellora, że zdrowiejesz, humor wraca i ochota na alkohol. To dobry znak.

 

Tojaaa, Ciebie też czeka normalność. Tylko trafić z lekami. Lekarka już powinna wiedzieć co na to poradzić.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellora

A gorączkę tez mozna winkiem......?

Nie bardzo....ale czym innym a i owszem:-) kiedys miałam angine z czopami, gorączka szwagier poczęstowal mnie sliwowica-trzy kieliszki i na drugi dzień jak nowo narodzona:-)a wink to tylko ciepłe:-)

 

-- 07 mar 2014, 20:21 --

 

Tojkaaa ja od wrzesnia do listopada zapijałam w kazdy piątek problemy...do czsu, gdy byla maskra.....od listopada w grudniu fatalnie, leki biore od 1.5 mies na odwyku okolo 2 bo z nie tolarolam alkoholu...a dzis mam taka ochote:-) i na impreze potańczyc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź mi nie przypominaj o moim piciu, bo jak na drugi dzień zacząłem czytać co nawypisywałem na rauszu to się za głowę łapałem.

Dzięki. Zdrowie się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellora

Ja Ci dam potańczyć. Wielki Post mamy :)

Wiem wiem tatusiu....tylko ze moja wiara jest teraz na etapie zachwiania...

 

-- 07 mar 2014, 20:53 --

 

Weź mi nie przypominaj o moim piciu, bo jak na drugi dzień zacząłem czytać co nawypisywałem na rauszu to się za głowę łapałem.

Dzięki. Zdrowie się przyda.

Az tak?nie...no fajny byłeś:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnym wyprzedzeniem, bo chcę być pierwszy, a po drugie jutro mogę nie mieć czasu, bo mój synek obchodzi 5 urodziny.

 

Kochane kobiety, które zmagacie się z podstępną chorobą, życzę Wam wytrwałości, cierpliwości, wiary w lepsze jutro. Dużo zdrowia i uśmiechu na Waszych twarzach. Niech łzy, jakich doświadczacie będą tylko łzami szczęścia. Jesteście świetnymi kobietami, walecznymi i silnymi, wszystkie bez wyjątku. Cieszę się, że mogłem Was poznać na tym forum. Pozdrawiam ciepło.

 

Tojaaa, dla Ciebie na poprawę humoru bukiet łososiowych róż. Jak chcesz, to możesz się nim podzielić z koleżankami :D

 

[attachment=0]bukiet-roz-ososiowych.jpeg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×