Skocz do zawartości
Nerwica.com

Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem


gosia hd

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przy odstawieniu na detoksie szpitalnym miałam cały wachlarz objawów a mianowicie totalne zaburzenia równowagi - fatalne uczucie, do tego mdłości, zawroty głowy, samopoczucie "grypowe", maksymalne rozdrażnienie, płaczliwość, niesamowite bóle mięśni i uczucie tak jakbym zaraz miała zasłabnąć. Na początku dawali mi doraźnie relanium, później szybko zmienili mi na chlorprotinxen. Detoks wspominam koszmarnie - szczerze myślałam, że umrę...miałam niesamowite skurcze serca i totalne napięcie i to wszystko tak sobie falowało. Szczerze gdybym znowu miała przechodzić to czego doświadczyłam wolałabym umrzeć...Dlatego też powtarzam, jeżeli ktoś chce się odtruwać to w domku, bardzoo powoli i najlepiej z pomocą Psychoterapeuty. W szpitalu jadą z pacjentami jak na taśmie, o i właśnie, dawali mi jeszcze Depakinę w celu ażeby zapobiec napadowi padaczki polekowej. Mnie to nie dopadło ale moją koleżankę z detoksu tak. Dwa razy "kipnęła" i dostała takiej padaki, że żal było patrzeć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, Daj spokój. Gdybym miała zaczynać życie od nowa nigdy nie tknęłabym tego gówna...a tak co, dalej wsuwam bo organizm potrzebuje a sam detox dał tyle co widać. NIC. Jak już zaczniesz jeść benzo, będziesz je jadł do końca życia, żeby nie zwariować. Ja właśnie przed chwilą zapodałam sobie działkę bo już mnie brało.......................... :? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, Parę dni wstecz zmniejszałam dawki ale pojawił się kłopot czyli nastrój do d....Więc na dzień dzisiejszy Bromazepam 6mg i Clonazepam 1,5mg i wiem, tzn. jestem świadoma, że tendencja będzie rosnąca jak to w przypadku benzo. No cóż, życie i lekarze zrobili ze mnie Benzodiazepinkowe Dziecko :105: ...przed chwilą znów łyknęłam klona co by się na wieczór czuć komfortowo...tzw. viscious circle czyli błędne koło....a może ładniej i bardziej dosadnie - bagienko... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21, no właśnie dawniej benzo wypisywali lakarze jak cukierki i potem są porblemy :P ale pamiętam swój pierwszy lorafen to 2 h jazdy i potem spać jak kłoda polazłem, a teraz to mogę zjeść i 8h być w pracy haha taki właśnie są benzo

 

-- 07 mar 2014, 21:00 --

 

AddictGirl21, no dawaczeki będziesz powoli zmniejszać , i będzie dobrze krok po korku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×