Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, na niektórych forach takie coś funkcjonuje ;) Mozna zgłaszać pw do moderatora i automatycznie staje się widoczne dla admina i modków i kończy sie ostrzeżeniem. Taki zamordyzm by sie przydał. Na tamtym forum akurat nigdy nie miała taka sytuacja by ktoś wyzywał tyle,ze to forum dla zdrowych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bez sensu opcja, osta też za coś się dostaje, tak to ludzie będą swoje prywatne brudy zgłaszać. Po co komu to wiedzieć. Poza tym pw sama możesz sobie usunąć albo napisać do moderacji, że jakiś kolo Cię dręczy i będzie dokładnie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, pewnie, że takie coś jest dobre. Najzabawniejsze, ze wyzywają osoby o których można takie epitety powiedzieć

Variable, nie wiem opcja ignorowania nie spełnia funkcji trzeba coś w ustawieniach w profilu. Najlepiej do podac gg i zablokowac pw całkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, zagięłaś mnie :P

Chyba nie można. Tzn. da się dodać kogoś do ignorowanych ale

Ignorowani to użytkownicy domyślne zablokowani. Posty tych użytkowników nie będą wyświetlane, pojawią się tylko informacje, że posty te zostały napisane. Prywatne wiadomości od ignorowanych są dozwolone. Zauważ, że nie możesz ignorować moderatorów i administratorów.

Tyle tylko, że wiadomość od osoby ignorowanej będzie oznaczona czerwonym kolorem :roll:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co dodawać pracy modom, zwłaszcza, że chyba i tak nie wyrabiają ze sprzątaniem chlewu ostatnio, a jak widać świry wszędzie i nie tak szybko powołać nowego stróża *

Nie można po prostu pozdrowić obrażającego krótkim wypier..paparam.

 

* no chyba, że mnie- byłbym taki wspaniały i kochany, każdy dostałby po odwróconym krzyżu do nicka a raz na miesiąc byłby konkurs dla userek z wyjazdem na Total Anal Vandalismus do Breslau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie opcja "ignoruj" jest o dupe rozbić i przydało by sie blokowanie.

Generalnie Kestrel ma racje bo to, kto co pisze z kims na PW jest prywatne, ale otrzymywanie obraziliwych wiadomosci od osob, ktore sie zna tylko przez neta jest wkurzajace i w takich sytuacjach opcja blokowania by była fajna.

 

Jak ktos zglosi na policje obrazliwe PW na "jakimś tam" forum to niezly ubaw beda mieli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, wiec zatrzymujac sie na tym poscie musze z przykroscia stwierdzic, ze modzi nie daja banów czy ostrzezen userom, których lubią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, jesteś tu dłużej i więcej wiesz na temat tego forum, korzystałem kiedyś chwilę z innego jedna prowokacja i dany nick leciał nie ważne kto to był, tutaj banów nie widziałem chociaż jestem tu krótko i wiele powiedzieć nie mogę, fakt jest faktem ktoś prowokuje ktoś odbija pałeczkę , dołączy do tego kilka innych osób i zamęt powstaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil akurat ma dystans i raczej świadomość jak robi trololo czy obraźliwą bądź co bądź szyderę, imho sporo osób tu tego nie posiada i by się kręciły dramaty rodem z najlepszej telenoweli, po niektórych moderatorach by to spłynęło, po innych pewnie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, ja oczywiscie nie generalizuje tylko mam na mysli niektore sytuacje do ktorych juz nie bede wracac.

nerwosol-men, tak i zauwazylam, ze kiedys bylo tutaj lepiej, a od jakiegos czasu zaczyna sie tu robic pole bitwy i pewnie to jest/bylo spowodowane tym, ze "szefostwo" bylo zbyt poblazliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×