Skocz do zawartości
Nerwica.com

nawet najtwardsi mają chwile, kiedy potrzebują klęknąć


Rekomendowane odpowiedzi

Podziwiam was...za ten spokój. Jak przeczytałem pierwszy post to sie tylko zdenerwowałem i chciałem zapytać po co maciewawa to wkleja...Bo on wcześniej pisał jak typowy NLP-owiec. Jednak na pytania raczej nie odpowiada...no ale jak sie okazało że to wszystko wklejone z innego forum to już odlot...Niestety panie i panowie ale to jest właśnie NLP i podrywacze z tego klubu...czyli pusty bęben....Ja jestem jednak ciekaw po co to zostało wklejone tutaj na forum. Bo myślę że był konkretny powód...Maciey. Jak już wszystko jasne to może napisz. To jest jakiś trening? Czy może zarzucasz sieci na kogos z forum i chciałeś zagrać takiego cierpiącego drania w tanim hollywodzkim stylu..."Podrywacze" lubią takie akcje. One działają...albo zgrywają tez że szukają prawdziwej miłości, bo przygodne znajomości im sie znudziły...itd..itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam was...za ten spokój. Jak przeczytałem pierwszy post to sie tylko zdenerwowałem i chciałem zapytać po co maciewawa to wkleja...Bo on wcześniej pisał jak typowy NLP-owiec. Jednak na pytania raczej nie odpowiada...no ale jak sie okazało że to wszystko wklejone z innego forum to już odlot...Niestety panie i panowie ale to jest właśnie NLP i podrywacze z tego klubu...czyli pusty bęben....Ja jestem jednak ciekaw po co to zostało wklejone tutaj na forum. Bo myślę że był konkretny powód...Maciey. Jak już wszystko jasne to może napisz. To jest jakiś trening? Czy może zarzucasz sieci na kogos z forum i chciałeś zagrać takiego cierpiącego drania w tanim hollywodzkim stylu..."Podrywacze" lubią takie akcje. One działają...albo zgrywają tez że szukają prawdziwej miłości, bo przygodne znajomości im sie znudziły...itd..itp...

 

:shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam was...za ten spokój. Jak przeczytałem pierwszy post to sie tylko zdenerwowałem i chciałem zapytać po co maciewawa to wkleja...Bo on wcześniej pisał jak typowy NLP-owiec. Jednak na pytania raczej nie odpowiada...no ale jak sie okazało że to wszystko wklejone z innego forum to już odlot...Niestety panie i panowie ale to jest właśnie NLP i podrywacze z tego klubu...czyli pusty bęben....Ja jestem jednak ciekaw po co to zostało wklejone tutaj na forum. Bo myślę że był konkretny powód...Maciey. Jak już wszystko jasne to może napisz. To jest jakiś trening? Czy może zarzucasz sieci na kogos z forum i chciałeś zagrać takiego cierpiącego drania w tanim hollywodzkim stylu..."Podrywacze" lubią takie akcje. One działają...albo zgrywają tez że szukają prawdziwej miłości, bo przygodne znajomości im sie znudziły...itd..itp...

 

Szczerze, to nawet nie czytałem tego tekstu w całości, tylko odpowiedzi do niego i miałem pojęcie, że jest o zdradzie to się też dopisałem.

 

Jakieś dziwne rzeczy się ostatnio na forum dzieją, nie wiem jak to zdefiniować, mało prawdy a dużo takich wklejanek i dziwnych akcji między użytkownikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zujzuj, jakoś ta Twoja teoria cierpiącego drania, który zdradził nie pasuje mi do wyrywania panienek. W końcu chodzi o zdradę, a nie o śmierć ukochanej w nieszczęśliwym wypadku. Generalnie nie wiem o co mogło chodzić, bo autor przepadł jak kamień w wodę.

 

tylko domysły..dla mnie to jest spójne, ale możesz mieć racje...tak czy siak. Zostało to wklejone i coś miało z tego wynikać. Pewnie sie nie dowiemy o co chodziło...poza tym nie lubię NLP. Może przesadzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tylko tyle: nie wyobrażam sobie zdradzić ukochaną osobę. Nigdy tego nie zrobiłam, chociaż miałam ku temu okazje, chociaż nieraz byłam w opłakanym stanie psychicznym, chociaż nieraz byłam pijana. I nigdy tego nie zrobię. Skreślam znajomych, którzy to zrobili. :bezradny:
Mało już takich Kobiet..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wybaczenie czy nie wybaczenie zdrady wplywa mnostw czynnikow ... kazdy a swoje. Zalezy czy to jakis jednorazowy amok czy systematyczne kurestwo, ile sie jest razem, czy ma sie dzieci, jak dlugo bylo sie oszukiwanym i w jaki sposob.

Po 20 latach maleznstwa zastanawialam sie czy wybaczyc zdrade bo jednak przerazalo mnie zaczynanie wszystkiego od nowa. Balam sie. W koncu stwierdzilam ze nie ma czego sklejac i sie rozwiodlam. Teraz tym bardziej bym pozegnala. Zasluguje na kogos komu do glowy nie przyjdzie zeby mnie skrzydzic

Też bym nie mogła być z kims kto raz zdradził bo jeśli skrzywdził raz może skrzywdzić ponownie a nieustanne zycie na tykającej bombie to nie dla mnie.

 

-- 7 mar 2014, o 15:00 --

 

Jak ktoś raz zdradzi to już będzie zdradzał :bezradny:

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne napisał(a):

Jak ktoś raz zdradzi to już będzie zdradzał :bezradny:

 

Dokładnie.

Nie wiem, skąd ta pewność :shock: równie dobrze można stwierdzic - kto nie zdradził, ten nigdy nie zdradzi 8) albo cóś w ten deseń.

 

Z moich obserwacji wynika, ze ludzie zdradzaja, kiedy relacja sie wypala a nie chcą zerwać zwiazku z powodów pozauczuciowych, np potomstwa, biznesu, rodziny, mieszkania itd Po wielu wspólnych latach wszystko sie robi wspólne i odejscie to byłoby zerwanie nie tylko z partnerem/partnerką, ale z całym życiem. Mało kogo na to stac, więc kombinują na boku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14,

mysle ze przeadzacie ..nie znacie szczesliwych par ktre sie nie zdradzaja? bo ja tak

Oj, bo to tak się zawsze mówi :P

"Kiedyś to były czasy, ludzie się nie zdradzali, związki nie rozpadały, były wartości. A teraz to tylko postępujący konsumpcjonizm i beztroska."

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo racji jest w tym co mówisz Bittersweet, dodalbym jeszcze : milośc do dziecka .

A juz najgorzej jak staremu hu-jowi odbije i zakocha się ze wzajemniością w młodej dupie , czego miałem raz okazję doświadczyć . Masakra !!! Pierdo-lllu takie doświadczenia . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×