Skocz do zawartości
Nerwica.com

Weekend'owy wątek prywatkowo - reflexyjny , zapraszam ..


VTEC

Rekomendowane odpowiedzi

nie bój się, dzieci dadzą Ci uśmiech na twarzy.

 

A ja boję się kolejnego dnia na praktykach, mam wredną kierowniczkę co o wszytko sie czepia. Czasami żałuję, zę tam poszłam. Ale urwę się jej na dwa dni bo wyjeżdzam w góry, spotkam się ze starymi znajomymi z mojego koła :smile: Oj chyba z 2 lata ich nie widziałam :smile: W zasadzie to jest szkolenie, ta podróż mnie wymęczy ale mam nadzieję, ze będzie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praca sama mi do ręki idzie, a tak jej szukałam. Chyba teraz w wakacje sobie zarobię :smile: Tylko nie cieszmy sie pochopnie. Pierwszy wyjazd mam na 1 czerwca :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chlup Polinko. Swoją drogą muszę częściej spijać się wirtualnie bo w realu za często mi się zdarza i już mnie pchają do AA :roll: Czy ktoś napije się ze mną tequilli :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bój się, dzieci dadzą Ci uśmiech na twarzy

No i miałaś racje dały ;) Aż zal mi bylo je opuszczać......dawno takiego fajnego dnia jak dziś nie miałem ;)

No widzisz :D Więcej takiego Uśmiechu proszę :D

 

Ja z checia, tylko powiedz co dostane w nagrode ?

 

a co bys chciał ? :twisted:

 

 

A ja dzis cały dzień zmęczona chodzę :( Bez życia, uśmiechu etc... Nawet to ludzie znajomi zauwazyli, pytają tylko " co sie stało?" "czemuś taka smutna?" .....

Załąmałam się, jak się dowiedziałam gdy będe harowała 1 czerwca ( na dodatek w dzień dziecka, ale przecież dzieckiem już nie jestem ) od 7 rano do 7 wieczorem, nie wliczając dojazdu. a jak wliczę dojazd to od 4 do 11 na wieczór. Jak ja to zniosę :? Ratunku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto ze mnom sie napije? :P bo ja tez czekam :P

 

a ja juz jutro wyjeżdzam.... Mam nadzieję, żę odstresuję się po ostatnich wydażeniech. Przerwa w życiu też się należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×