Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Variable, :lol: ja tam z psychologiem rozmawiałam czy takie metody odprężania są normalne to stwierdził, ze tak i nie widzi w tym nic patologicznego.

 

A mnie właśnie co tydzien pyta czy pilem w weekend, odnosze wrażenie, że uważa, że mam z tym problem, chociaż nie pije tydzien w tydzien :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, jakie carlo rossi, dawaj idziemy po sangrie albo jakąś mocną wiśnię, nie ma co się w luksusy ładować, bieda coraz większa

 

Mushroom, z tym szitstormem to nie myślałam akurat o Tobie, ale skoro już się chwalisz, to i ja Cię pochwalę za bycie grzecznym.

ja aniołek jestem ;):oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, nie wiem czy masz teraz na mysli odpreazanie poprzez picie alkoholu czy ogladanie programow o seryjnych mordercach :D

Oglądam taki dokument i myslę o ofiarach które zostały zamordowane i ich rodzinach.

 

To chyba jednak lepiej się napić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, spoko, ja niestety też mam słaby łeb, ale to dość ekonomiczne. Wychodzi przede wszystkim taniej

 

jedna Sangria , albo pół litra i jesteśmy śnięte ryby :lol:

 

-- 06 mar 2014, 19:16 --

 

Kestrel, Dobra to idziemy pobić żula i okroimy go z flaszki :> przy okazji uprowadzę niedoszłego ojca moich chińskich dzieci :tel2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, pamietam jak chodziłam do szkoły średniej czy końcówka podstawówki to było jak mi zapadła w pamięć sprawa rozpuszczenia zwłok dwójki młodych ludzi przez jakiś gang. Najpierw ta dziewczynę zgwałcili na oczach tego jej chłopaka a potem ich zamordowali a zwłoki wrzucili do rzeki nie wiem czy nie nawet do Wisły :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×