Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

tak. mama zaprowadzila mnie do onkologa ktory stwierdził, że to absolutnie nic, a już na pewno nie czerniak. więc luz.

 

 

co do węzłów jeszcze. czy to prawda, że jak ma około 1cm to jest spoko i nie ma się czym martwić? to jest taki mały ruchomy wałeczek pod skórą raczej nie większy niż 1cm. nie chce mi to wyjść z głowy i całą noc znowu nie spałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hipohondryczka..ja tez mam wezla na karku twardy i nieruchomy od 6mcy jazde mam z nim ostra((:bylam na usg..i pani radiolog rzekal...o ejst w sumie maly bo ma 1cm...ale strukturalnie mi sie nie podoba((:ale sie nawylam...juz umieralam....poszlam do onkologa chyba z 3razy nie moglam se dac spokoju...a on ze nie to nie jest wezel nowotworowy,,,zadna ziarnica chlonniak..bo doszla by masa innych objawow min.nocne poty,,potem dochodzi swedzenie skory...niby sie uspokoilam ale co jakis czas se mysle ze moze ta radiolg miala racje((: :why::why::why: a z drugiej strony zaufalam onkologowi bo komu ufac??

i nie masz sie cyzm martwic jak sie ruchome...i miekkie....

 

a mi cos dzis prawa str twarzy mrowieje...i juz akcje....guz mozgu((:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, ja mam takie same cos (uczulenie?) , na wewnetrznej stronie nadgarstka, tylko ze 3-4 razy wieksze :) teraz juz sie zmniejszylo, ale poczatkowo wygladalo duzo gorzej i strasznie swedzialo. A potodbrze rzeczy mialam kilka razy na przestrzeni kilku lat. Na nogach czasem, albo lokciach od wewnetrznej strony - raz nawet bylam u dermatologa, ale nie wiedziala co to :) I w sumie po jakims czase zawsze samo przechodzilo. A wygladalo identyko jak te twoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myszka1984, tez mialam usg piersi w tamten czwartek bo mialam jakis dziwny wysiek z zsutka i sie okazaloz e najprawdopodobniej byl spowodowany odstawieniem antydepresanta , ale oczywiscie przed usg bylam tak zdenerowana ze nie moglam usiedziec w miejscu.

Juz sobie wmowilam ze mialam raka sutka bo takie wysieki sa przy tym czesto:(

 

-- 06 mar 2014, 10:14 --

 

nerwa, :papa::papa::papa: :************

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz ksiezniczko nerw i ja tez takie rzeczy mamy na ciele...wiec to nie jest nic groznego....mi sie tez to pojawia od jakis 7-8lat i znika najczesciej na wewe str lokcia jak juz pisalam....ostatnio na malym palcu...mysle ze to moze byc alergiczne..nie myslicie??od zasyfionego zarcia ktore nam oferuja...chemia z nas wychodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, no mnie tez swedzialo na maksa, a na nogach to sie drapalam czasem do krwii :) i fakt, dlugo to trwalo, nie ze dzien czy dwa, tylko ciagnelo sie tygodniami albo i dluzej. Ale potem zawsze znikalo, i np. znowu za rok mialam, albo za pare lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja za to dzisiaj mam jazdę na guzek na nodze. Pojawił się wczoraj, jest widoczny tylko jak stoję, ale najlepsze, że jak próbuję go wymacać, to go nie czuć... WTF??

Zaraz ide z tym do rodzinnego, zobaczymy, co powie (może to coś kolejnego z cyklu "ciążowe rewolucje"... Mam stracha że ja pierdziele :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dwa lata temu to mialam mega swedziawice ciala z nerwow :shock: i mi glupia lekarka ogolna wmowila ze mam raka trzustki bo wtedy tak skora swedzi , dwa tygodnie umieralam a pozniej mi swedzenie przeszlo :mrgreen: bo sie uspokoilam i zaczelam brac hydre :D

 

 

Teraz sobie wmawiam nieodkryta przez ludzkosc chorobe , mam strasnze glody , i jakies spadki cukru bo jak nie zjem co 3 godziny to juz prawie mdleje :bezradny: nie wiem czy to moze byc tez objaw nerwicy? takie glody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, a co w koncu z tą Twoja glikemia? zbadali, masz juz wyniki?

Kurde ja pamieam, ze przez jakis czas mialam takie uczucie glodu! moglam zjesc duzo a dalej takie ssanie w zoladku, tez sie wystraszylam, bo to bylo dziwne.... ale jakos przeszlo.

A teraz mam tak, ze jak czasem jestem glodna i szybko nei zjem czegos, to zaraz zaczynam sie slabo czuc, denerwuje sie itd.

Musze wtedy zjesc cokolowiek, chociaz gryza kanapki. Ale nie wiem czy to nie nakrecanie sie, bo tez czytalam, ze sporo osob z nerwica tak ma, i taki glod prowadzi wrecz do ataku paniki :)

 

-- 06 mar 2014, 10:23 --

 

a co do nocy to ja czesto nie moge zasnac dopoki czegos nie zjem... ale jak juz zasne to raczej sie tak nie budze na jedzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, a to ciekawe kurde co wyjdzie :-/ ehh z tym cukrem, nie lubie tez tych problemow!

 

księżniczka, to Ty sie ciesz, ze cie nie swedzi :P

Tak wyglada moje: http://static.pokazywarka.pl/i/2749408/713170/photo1-1.jpg?1394100326

 

-- 06 mar 2014, 11:07 --

 

na nodze tez mam podobne tylko małe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kakunia, ta reklama zrakiem rozpierdala :D baba wraca z raka z noga w gipsie :D huehue....

Myszka... bo to zaraz, i aspartamem nas troja, sola drogowa, wg statystyk w 2050 roku wzrosnie zahcorowalnosc na raka do 100% ;)

nerwa... ehh a u dermatologa tlyko 1 bylas ? te moje to maja taka dziwna obwodke dookola, twoje nie :D. takie jak twoje miala kumpela ale na claym ciele... usta cale rece.... ;/ nie wiem czy jej to zeszlo, cala podst, gim i LO napewno z tym chodzila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myszka1984, myszka1984, Mnie też już to męczy. Niby chcą ludzi przestrzegać a faktycznie wyglada to tak jakby go promowali :evil: Gdziekolwiek spojrzysz to tego typu reklama, musiałam zablokować na fejsie, wszystkie strony pomocowe bo mnie szlag trafiał jak widziałam te wszystkie nowotwory szczególnie u dzieciaczków :-|Najgorsze jest to, że chciałabym wszystkim pomóc i dawać kasę a że mogę tylko niektórym to później źle się z tym czuję i mam dziwne jazdy, że zła karma do mnie wróci bo komuś nie pomogłam i taki sam los mnie spotka :why: A głupie instytucje finansowe żerują na naszym strachu i zgarniają od ludzi kasę:/

 

platek rozy, ta ciągła chęć jedzenia to od nerwicy moim zdaniem. Ja

w zeszłym roku strasznie schudłam z nerwów i wyglądałam strasznie jakbym się kurczyła w sobie, i zaczęły się jazdy, że to na pewno coś poważnego bo jak można tak schudnąć, no i zaczęłam się tuczyć, w głowie pojawiła mi się myśl tyję = jestem zdrowa. Już w sumie nie muszę się tuczyć, bo osiągnęłam wagę maksymalną jaką do tej pory miałam w życiu:) i czuję się super, ale żre nadal jak najęta. łapię się na tym, że jem śniadanie i myślę już o obiedzie, a 10 min po posiłku już mi się brzuch odzywa. Wpierdzielam jak opętana. Biorę sobie jedzenie do pracy i jedząc myślę o fast foodzie np. Nawet myślałam, że mam tasiemca, ale by go chyba zobaczyli na kolonoskopii, chociaż kurde może on w cieńkim żeruje??? :shock:

 

księżniczka, kochana ja tak też od czasu do czasu mam i te plamki pojawiają mi się nagle, z dupy że tak powiem :mrgreen: wydaje mi się, że to na tle alergicznym. Wiadomo, że alergia jest w pewnym sensie psychosomatyczna. Schodzi mi to po jakimś czasie co prawda. Ale mój mąż ma takie coś na klacie identiko jak ty. Wyskakuje mu raz na jakiś czas taka plamka, która się raz zmniejsza raz powiększa i znika czasem po tygodniu a czasem po miesiącu i nic z tym nie można zrobić jedynie kremami smaruje. Ma tak od wielu lat, raz jest a raz nie ma. To się chyba nazywa łupież różowy Gilberta. Chociaż możliwe, że to jakieś łagodne Atopowe zapalenie skóry.

 

Łupież różowy Giberta (łac. pityriasis rosea Gibert) – choroba skóry o łagodnym przebiegu, cechująca się zmianami rumieniowo-złuszczającymi w obrębie skóry tułowia i proksymalnych (dosiebnych) części kończyn. Zwykle ustępuje sama i nie wymaga leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×