Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

A ja proponuję trochę wyluzować wszystkim, . Ostatnio naprawdę aż żal to wszystko czytać. Chyba nie zdajecie sobie sprawy ile czasu trzeba by tu spędzać , żeby ogarniać wszystkie tematy, więc argumenty , że gdzieś ktoś nie reaguje na Wasze utarczki jest żałosny, , Naprawdę tworzycie kupę bezsensownych dyskusji i wymagacie , żebyśmy to śledzili i bronili jak ktoś się do kogoś nieładnie odezwie? :? Ludzie trochę luzu, traktujcie innych z szacunkiem , a sami go otrzymacie i przestańcie się czepiać byle pierdół :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o Zakończenie OT,to nie jest temat prywatnych wojenkach,sektach i reszcie.

 

 

 

Ok,na część zarzutów odpowiem.

 

1.Dziecinność/lekceważące podejście.

 

Czy przynajmniej tak zostaje odebrana moja osoba,no cóż,oczywiście prawo do opinii,subiektywnego odbioru mojej osoby,czy stworzenia sobie takiego czy innego obrazu każdy ma,zabronić nie mogę.

Powiem tyle - Jestem tu przede wszystkim jako Użytkownik,nie zaś służbista-nazista,spięty i sztywny jak trup w trumnie,osobiście myślę że takie podejście jest lepsze niźli zamordyzm i bycie poważnym.

Ale będę miał to na uwadze,państwo chcą powagi i zamordyzmu?

Proszę bardzo,bany będą leciały jeden po drugim bez zbędnej gadki,próśb,czy ostrzeżeń i próby rozluźnienia sytuacji moim lekceważącym podejściem

 

2.Stronniczość.

 

 

No cóż,tu za wiele nie powiem,wygrzebywanie jednej z wielu durnych afer sprzed pół roku prawie że,na dodatek z tego co rozumiem wynika to z nie przeniesienia postów do kosza...

Jako tako wtedy prosiłem obie strony o spokój,jak widać łagodność i próba rozmawiania jak z ludźmi i prośby o spokój niewiele dały.

Jeśli bezstronnością ma być absolutny zamordyzm,niech będzie,każda afera,prowodyr jak i osoba która daje się sprowokować będzie miała urlop od forum

 

 

Co do afer,shitstormów,pewne nicki widzę wszędzie i regularnie.

Jednak pomijając stanowisko schrooma i Messiah'a - mam wrażenie że postanowiliście tu urządzić powtórkę z cyrku który odbył się w poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, :great: zgadzam się z Tobą w całej rociągłości :!:

 

Złota reguła etyczna - „Traktuj innych tak, jak Ty byś chciał być traktowany”

 

 

Kestrel, moim zdaniem, jest w porządku, nie napina się, nie udaje nikogo innego, jest jaki jest, za to Go szanuję :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro jest mała wymiana zdań na temat - Kestrel, jesteś trochę zbyt łagodny, jak się zaczyna wyzywanie od szmat to powinieneś ciąć od razu a nie upominać, niestety uczestnicy w takich wypadkach najczęściej olewają moderatora i przydałoby ci się więcej respektu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę wtrącić swoje trzy gorszę , ja osobiście Kestrela bardzo cenie , za jego prace jako moderatora , zawsze jest obecny na forum , kilka razy poprosiłam go o usunięcie mojego wątku i od razu to zrobił , więc bardzo fajnie , że jest jaki jest ma dystans do wszystkiego.

 

Druga sprawa odnośnie kłótni , ludziom nie chce się czytać waszych brudów wyciągniętych tutaj , każdy tu przechodzi aby się oderwać od rzeczywistości , wiec wyluzujcie trochę , a jak macie jakiś problem do na Pw .. albo zachowajcie to dla Siebie ..

 

dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie nie nagrabiłem bo nie wyzywałem nikogo :bezradny:

 

nie ośmieliłem się również jak co poniektórzy tutaj mieć pretensje do moderacji za to, że są tak dobroduszni i pozwalają użytkownikom obrażać innych użytkowników.

 

ale to chyba też trochę wina tych co obrażają, oczywiście nie dlatego, że obrażają, ale że robią to tak, że moderacja widzi, albo jeszcze inaczej: źle że obrażali w taki sposób, że inni widzieli, że moderacja to widzi, czym obciążali dobroduszną moderację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie tylko czyim kosztem byliście ludzcy? swoim czy bluzganego?

więc nie zgadzam się, że pretensje o brak reakcji były niesprawiedliwe i głupie.

były całkowicie na miejscu. nie wiem co tu do rzeczy ma policja. wszyscy rejestrując się na forum umówiliśmy się na wzajemne traktowanie wg określonych zasad.

teraz jeśli ktoś ich przestrzega, a zostaje bezkarnie bluzgany to jak ma się poczuć? wdzięczny za tą ludzkość?

 

nowy regulamin jest oczywiście bardzo dobry, to wcześniej to była ironia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem nawet zadowolona z wprowadzenia nowych zasad. Mam nadzieje, ze ekipa bedzie konsekwenta (mimo tego, ze rownierz wiele razy wszczynalam klotnie przez prowokacje innych). Rozumiem takze, ze nie jestescie w stanie sledzic kazdego watku, ale na prawde duzo razy na PW prosilam moderacje o reakcje, a to bylo olewane lub zalatwiane pozniej.

 

Rowniez zgodze sie z trumną, bo tez wchodze tu po to, aby odpoczac i popisac z fajnymi ludzmi, a nie czekac az ktos zacznie mnie prowokowac lub wyzywac od najgorszych. Niestety nie ma ludzi idealnych i kazdemu zdarzy sie byc wyprowadzonym z rownowagi, a ja mam taki charakter, ze nie pzwole sobie na publiczne obrazanie (zreszta nikt by pewnie sobie nie pzowolil) i jesli zajdzie znow taka potrzeba to bede sie kolejny raz bronic, nawet jesli w konsekwencji zostane usunieta z forum. Mam nadzieje jednak, ze do tego nie dojdzie. Dziekuje, tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×