Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Mushroom, ważne , że w ogóle jakaś aktywność fizyczna , bieganie to bardzo dużo ...

U mnie teraz minimalnie 3 razy w tygodniu , a maksymalnie 5 , tylko , że minimum przewyższa , przez kiepski nastrój i doły nie chce mi się ćwiczyć

 

Kestrel, Obyś miał racje , bo ja już zbieram granaty ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, pociesze Cie, nie ćwiczyłam jakieś 3 lata, czyli od kiedy skończyłam trenować koszykówkę ;)

ale nie jesteś grubasem?

 

-- 05 mar 2014, 19:55 --

 

czo wy takie smutasy dzisiaj, wiosna idzie no

teraz jest taka kutasówa z piachem nie wiadomo co. zima się skończyła wiosna jescze nie przyszła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, jeżeli będziesz biegał , unikał dużej ilości węglowodanów , jadł dużo białka i raz na jakiś czas pozwolił sobie na grzech to myślę , że spokojnie schudniesz ;)

 

Candy14, Mam wrażenie , że to i tak za mało , może jak z moją psychiką się polepszy to maksimum przewyższy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej z faktem że ja słodkim zajadam stresy i nie znam innych metod na stres

zamien slodkie na seks 8)

stresy mam w tygodniu a seks w weekendy, nie da rady

chyba ze mowimy o jechaniu na ręcznym, to też pomaga na stres

 

-- 05 mar 2014, 20:01 --

 

Mushroom, zamiast słodkiego wcinać wafle ryżowe , chrupki kukurydziane , od słodyczy da się odzwyczaić ;)

to nie problem zamienić ale potem nie mam czym walczyc ze stresem

wiem jak to brzmi, jestem jak ćpun który się tłumaczy ale taka prawda ze mną jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, chciałabym chciała , ale musiałabym się podzielić z dziewczynami z forum , wystarczy dla nas wszystkich .... nie , ruska nie chce , wole mieszczucha z Pl :o

 

-- 05 mar 2014, 19:05 --

 

Mushroom, Co Ty , dałbyś rade :D przetestowałam kiedyś , tylko , że po kilku dniach partner miał dosyć .. ale nie ma co się zniechęcać , bierz Candy i pracuj na figurę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×