Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co, ja to sie czasem boje, bo jest cos takiego jak samospelniajaca sie przepowiednia, i jak czlowiek mysli ciagle ze cos mu dolega, to po latach faktycznie moze se to przypałętać :-/

 

-- 05 mar 2014, 13:52 --

 

aga9115, mi tez jakos niedawno sie snily! I wiesz co, w takim super nastroju rano wstalam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to się czułam, po kolonoskopii, jak mnie naćpali tym wszystkim i szłam sobie przez miasto taka zchillowana :mrgreen:

 

nerwa, Ludzie na mnie zawsze jak na wariatkę patrzą (no i mają rację), bo przecież jest tyle chorób, które mają identyczne objawy a ja nie myslę o innych tylko od razu o raku :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, ja też się czuję jak wariatka wśród tych "normalnych" ;)

 

Nerwa, ja też dzisiaj wstałam świetnym nastroju :) a co do tej samospełniającej się przepowiedni, to podobno dobra myśl jest 1000x silniejsza niż ta zła :D także myślę, że mam jeszcze parę lat zanim się ogarnę xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA pierdolca dostanę ...wchodze na jedną stronę ; ''Szewińska ma raka", ''Honey chorowała na raka''...na fejsie jedna dziewczyna buczy , że cytologia bardzo zła i rak....ja się wykończę znów wkrętkę będę miała niezłą;/;/;/ A mnie też szyjka boli i mam bóle w podbrzuszu ...ja się od neta odciąć musze totalnie chyba;/ Jeszcze mam dziś kłucia dosłownie od stóp do głowy !!!! Niektóre mocne inne jeszcze znośne..koło serca najgorsze;/ Nie mówiać o tym że cały czas niepokój czuje i gulę w gardle....Ranos ię obudziłam z bólem głowy i katarem ach no tak i z bólem gardła ...kurwejszyn nooo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak słyszę , że ktoś ma raka to się dołuje totalnie , że za chwilę mnie chwyci to gówno ;/ Wcześniej miałam kłucia tylko w klatce teraz sa już wszędzie , kark, głowa, twarz, brzuch , stopy nogi i nadgarstki ....najgorsze , że mnie to wytrąca z rónowagi i chce mi się plakać;p jedyne czego nie podejrzewam to akurat rak dupy ;p ale kurde kto to wie życie jest nieprzewidywalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włąsnie Miro, co tam ??

Hahaha Addict DZIEKI D:! ale się uśmialam hahahah :D:D:D ... tylko powiedz mi jak się polozyc od szpitala xD ja bardzo chętnie tam pojde :D odpisalam Ci na prv :D ale nie wiem 0 odzewu :D mam nadzieje na rozmowe wieczorkiem :***

Serio honey miala raka ? a to nie bylo zmyslone ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio ? bo juz mi to laryngolog powiedzial :) i dla na to kapsulki witaminy E do rozgryzania i lukanke , ale nic nie dalo, rano jest dobrze, ale wieczorme uchh kaktus z jednej sotrny tylko ( po lewo) a po wódce to juz masakra wogole 1 kielich i moge pazury se wpychac do srodka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy cukrzycy boli gardło? cukrzycy to nie mam hahahahah kiedys nazarłam sie tortów, czipsow bo impreza byla i se zmierzyam i mialam 90 jednostek po takim zarciu :D:D:D

i długo Cie to gardło bolalo?? bo mnie np 3 dni boli ( ale nie z rana tylko im dluzej mowie np w skzole) i 2 dni spokoj... i tak dalej...

 

-- 05 mar 2014, 17:53 --

 

http://horoskop.wp.pl/kat,112834,title,Przyprawy-niekonwencjonalny-sposob-na-raka,wid,16440280,wiadomosc.html?ticaid=11250a

 

Przydatny link :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×