Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

księżniczka, Księżniczka co do tego raka dupy jakieś 8 lat temu też miałam obsesję. Byłam tak zdesperowana, że nie wytrzymałam i zdecydowałam się na kolonoskopię. Nic nie wyszło. Lekarz stwierdził, że to jelito drażliwe, przepisał mi Duspatalin i po miechu jak ręką odjął. Wszystkie objawy minęły....a akcje miałam niezłe. Pewnej nocy brzuch tak mnie naparzał, że zemdlałam w drodze do sracza.....więc wiesz......nie tak łatwo z tym rakiem. GŁowa do góry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj mam stracha przed epilepsja! :( Bo tak jakos wszystko mnie razi i tak dziwnie w glowie. Nie wiem, pewnie tak nie macie, ale czasem jak tak miga swiatlo to tez tak dziwnie w glowie czuje, wiec sie boje :(((( chociaz to juz od lat tak mam a nigdy zadnego ataku nie mialam, ale kto to wie? :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwa, ogólnie mogotanie światła nie jest dobre dla naszego mózgu. Też mam dziwne uczucie, jak mi miga światło, a epilepsji nie mam ;)

 

Ja jestem dzisiaj na etapie raka kości piszczelowej, strasznie boli mnie łydka od kolana, nie wiem może to kolejny objaw zaawansowanej ciąży? ;) strach się bać, mózg rozjebany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myszka1984, wyjdzie dobrze, na pewno. Trzymam kciuki mocno!:) Nie bój się i daj znać. Ja sama się wybieram w przyszłym miesiącu, bo mnie kasa ogranicza i mąż mnie zabije, jeśli zrobię kolejne płatne badanie.

 

nerwa, mi też często kręci się w głowie i mam mroczki. Myślę, że to zwyczajne napięcie nerwowe i zbyt duża ilość czasu przed komputerem.

 

aga9115, kochana, masz co nosić. Maleństwo trochę waży, więc nic dziwnego, że Ci nogi nie wytrzymują:)

 

Mam dziś dzień pocieszania wszystkich. Zawsze tak mam kiedy benzo działa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, mi mama mowila, ze tez tak ma, jak jedzie samochodem i drzewa migaja (tzn. swiatlo miedzy drzewami) to az jej sie mozg wywraca, ale tez nikgdy ataku zadnego nie miala, wiec troche sie pocieszam, ze moze to tak dziwnie jest, a ze my z hi[pchondria to zaraz lęk dochodzi i wszystko 10 razy gorsze sie wydaje.

 

Ellwe, zebysmy sie tak caly czas czuly jak po bezno!! :) Ja ostatnio przypomnialam sobie (dawne) czasy jak tak sie dobrze czulam i niczym nie przejmowalam :) az chcialo sie zyc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwa, mi się nawet dzisiaj sniły te czasy :) i jestem ciekawa kiedy do nich powrócę i nie będę sobie zaśmiecała głowy pierdołami.

 

A co do wiadomości, że ma się raka, to ja czasami też mam wrażenie, że póki tego nie usłyszę, to będę go szukała. Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×