Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, spij dobrze :papa: kiedys zastanawiałem sie dlaczego czasem gdy z kimś rozmawiałem, i rozmowa się roziwjała mój rozmówca nagle znikał, przepadał jak kamień w wodę, dopiero później sie dowiedziałem, że to od leków ;-D troche sie usmiecham do siebie gdy próbuje sobie wyobrazic taki nagły logout z systemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerzuciłam parę stron tematu, wszyscy się jakoś dziwnie czują?

 

Ja się wyjątkowo dzisiaj nie zgubiłam w mieście wysiadłszy na innym niż zwykle przystanku (z innej strony osiedla) doszłam pod wskazany adres bez mapy, zupełnie jak nie ja. Chyba mam dla tego problemy z orientacją w terenie bo za dużo myślę. Dzisiaj nie myślałam, po prostu poszłam.

 

A potem mnie tak zmuliło, że świat taki spokojny, powietrze dookoła, coś tam gadam, notuję jak na autopilocie...

 

I takie ciśnienie w środku głowy... Albo coś na pogodę, albo moje beznadziejne zatoki się odzywają, czyli w sumie też na pogodę...

 

No nic, dobranoc wszystkim, może jutro będzie bardziej jakoś. :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boje sie smierci i co bedzie po niej...

 

-- 05 mar 2014, 00:57 --

 

a najgorsze jest to ze nikt tego nie wie ....

 

-- 05 mar 2014, 00:59 --

 

neon, ja glupia jestem... malo kto mysli a tym bardziej az tak boi sie tego tematu

.. wiem ze to od nerwicy bo jak mam lepsze dni to o tym nie mysle i mnie to az tak nie przeraza... wtedy zyje... a teraz mysle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie, to nie ma nic po śmierci. Jesteśmy kolejnym gatunkiem po dinozaurach, który kiedyś wymrze, a po nas przyjdzie następny albo i nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×