Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

Zarówno życie w parze jak i solo ma swoje + i - .

Ja osobiście się waham i raczej jestem pewien że nie byłbym pewien relacji stworzyć,babrać się i ładować w "bagno",gdy nie jest się pewnym,że człek sobie poradzi,oh well.

Choć emocje swoje,rozsądek i racjonalność swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tak trudno być singlem? To na pewno pytanie psychologiczne, bo musimy sobie zdać sprawę skąd się bierze się takie zjawisko. Jedni uważają ze singlem po prostu trzeba sie urodzić, inni - że singlem człowiek staje sie pod wpływem przykrych doświadczeń w relacjach z innymi, zaś inni wreszcie - nie mają wytłumaczenia, po prostu singlem się jest i tyle. Jeśli człowiek zdaje sobię sprawę z tego że jest singlem, to powinien tak próbować układać sobie życie aby nie napotykać na te trudności jakie stają się udziałem singli ... Choćby na przykład wyjazdy dla singli - firmy turystyczne nie ułatwiają tutaj zadania, ponieważ w wielu przypadkach oferują one ... dodatkowe opłaty za pokoje jednoosobowe, lub też dokwaterowanie do nieciekawego towarzystwa w jednym pokoju, co tylko zwiększa nerwicę u singli. Są już przedsiewzięcia odpowiednie dla singli chcących uniknąć takich dopłat jak na przykład to: http://kalendarzprzygod.pl/wakacje-dla-singli - oferują możliwość wyjazdu na Krym czy do Argentyny. Ale - pamiętajmy o jednej rzeczy, że wakacje dla singli są czasem który nie może zostać zmarnowany, stąd też istotne jest dobranie odpowiedniego towarzystwa..... :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, Praw autorskich nie mam,feel free to use D:

piterotr, Hmm,dodałbym do tego niezdecydowanie,czy w ogóle chciałbym i czy mi potrzebne.

Ale w głównej mierze to bezczynność z wyboru w owej kwestii.

 

Co do niemocy,to też,ale sprzyja przez większość życia.

Jednak wachlarz wpływających na to

A)Bezczynność

B)Daremność +niska samoocena (częściowo obiektywna,częściowo subiektywna)

C)Niezdecydowanie i brak pewności własnych emocji.

 

A u ciebie jak?

Niemoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, W sumie bardzo podobnie jak u Ciebie. Niezdecydowanie, niska samoocena, niemoc również, no i do tego uprzedzenia po poprzednim związku który przez ostatnie dwa lata był i dla mnie i dla niej bardzo toksyczny, już nawet nie wnikam z czyjej winy..

Bezczynność może nie, ale chyba przez powody podane powyżej żadna historia nie skonczyla się happy end'em ;)

 

-- 04 mar 2014, 19:14 --

 

Ta samokrytyka... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×