Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Davin, a ty czemu bana nie masz?

wezcie idzie wszyscy w cholere... Forumowa sprawiedliwosc...

Davin, kij ci do multikonta. Do piet mi nie dorastasz zeby moc mnie oceniac i bede walczyc o to zebys dostal bana za to co napisales w zlocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, wybacz ale dogadajcie sie bo chyba dajecie osty i bany jak chcecie. Jak mozna wchodzic z drugiego konta i zadac bana dla mnie. Zalosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz chyba pojęcia od jak dawna się to ciągnie, ale ponieważ na PW nie dawało to skutków trzeba było przenieść się na forum, żeby wylać swoją frustrację i zdobyć poklask. Są ludzie, którzy nie znają podstawowych zasad współżycia społecznego i z publicznego forum robią brazylijską operę mydlaną, nie jestem pewna czy bany cokolwiek w tej kwestii zmieniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola* ja to rozumiem, ale wczoraj kilka osób zdecydowanie przegięło i nie chodzi mi o pana, który uważa, że wszystkie kobiety to koorwy. Jedna z dyskusji pośrenio dotyczyła także mnie, z tym że ja nie bawię się w takiej piaskownicy, zabieram swoje zabawki i spadam do muzeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001, My nie jesteśmy w stanie śledzić wszystkich tematów, szczególnie tych offowych , Ja przyznaję , że rzadko tam w ogóle zaglądam, bo tego jest masa m, a są wazniejsze sprawy do ogarnięcia,. Jak ktoś łamie regulamin , należy raportować posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo całej sympatii,przy najmniejszym shit stormie sam wlepie permy,na wszystkie multi również.

 

A co do wczorajszego dnia,śledzenie 3-4 wątków + miliard kont amfce i spam tematów,nie jest łatwo to wszystko ogarniać.

Mimo wszystko myśleliśmy że da się to załatwić cywilizowanie i odpuścić gównosztorm w piaskownicy.

Przykro że się nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kiedy przypada okres najwyższej aktywności amfce?

Kiedy dochodzi do zbiorowego pierdolca i histerii na forum?

Jak to wykryć?

Jak się przed tym zabezpieczyć?

 

Te ważkie i naglące pytania nie mogą pozostać bez odpowiedzi. Otóż na podstawie prowadzonej przez nas skrupulatnie wieloletniej statystyki oraz konsultacji z najwybitniejszymi intelektualistami z większości ośrodków badawczych doszliśmy do wniosku, że ekstremalne zjawiska pogodowe występujące na naszym forum są ściśle skorelowane z fazami księżyca- a konkretnie z występowaniem pełni księżyca.

 

Kiedy ma nastąpić najbliższy kataklizm na forum można sprawdzić w kalendarzu faz księżyca- http://www.kalendarz-365.pl/ksiezyca/fazy-ksiezyca.html

 

Jeżeli wiesz już, że na dzisiaj przypada pełnia księżyca wyloguj się z forum, zamknij przeglądarkę i odejdź od komputera czym prędzej. Na wszelki wypadek zażyj solidną porcję etopiryny, stoperanu i relanium gdybyś jednak chciał tu wrócić.

 

P.S. Wczorajszy zmasowany atak amfce był wyjątkiem, który potwierdza regułę, bo dekoratorzy wnętrz zamontowali amfcemu nowy żyrandol w kształcie kuli i uznał on to za pełnię księżyca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EmInQu, jak sam adres mailowy wskazuje, nie jest to nic od Nas. Ktoś się podszywa pod Forum Nerwica.
Wszystkie wiadomości zostały wysłane w tej samej sekundzie z jednego tylko działu : nerwicy lękowej <- to jest generowane automatycznie. Kto by miał dostęp do forumowego skryptu, by móc to uczynić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×