Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

khaleesi, jak się nie pogodzą, to bezpodstawne wyzwiska nadal będą leciały.

 

-- 4 mar 2014, o 01:42 --

 

Aranjani, weź nie p.ierdol! Obie strony się zagalopowały w nerwach i nie ma co się unosić honorem. Trzeba być ponad to i się POGODZIĆ! :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, jednej i drugiej nic nie brakowało. Po części rozumiem je obie, ale do cholery, pewne rzeczy trzeba w końcu zrozumieć i zaakceptować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, taka opcja raczej nie wchodzi w gre ;)

 

khaleesi, Ty to znana jestes z wyciagania brudow ;) kwsetia przyzwyczajenia. Przyjebalas sie do mnie i tak Ci wygodnie;) Adwokatka Virgo sie znalazla. Uwielbiasz nakrecac wojny na forum. Taki Twoj charakter. Krakow jest maly, pamietaj ;)

 

-- 04 mar 2014, 01:47 --

 

magnolia84, wiesz ja tam rozumiem i bardziej uwazam, ze Davin zachował sie nieładnie wobec Variable

 

ch*j wiesz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, taka opcja raczej nie wchodzi w gre ;)

 

khaleesi, Ty to znana jestes z wyciagania brudow ;) kwsetia przyzwyczajenia. Przyjebalas sie do mnie i tak Ci wygodnie;) Adwokatka Virgo sie znalazla. Uwielbiasz nakrecac wojny na forum. Taki Twoj charakter. Krakow jest maly, pamietaj ;)

 

-- 04 mar 2014, 01:47 --

 

magnolia84, wiesz ja tam rozumiem i bardziej uwazam, ze Davin zachował sie nieładnie wobec Variable

 

ch*j wiesz :mrgreen:

Taaaa brakuje argumentów. :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, bo ja swojego zdania mieć nie mogę :lol:Ajkaa, widziałam Twoje i Davina zachowanie wobec mnie po tym jak śmiałam skrytykowac jego avki :lol:

 

a ja widzialam jak probujesz sie wpierdzielac w zycie uzytkownikom forum, probujac uzyskac od nich informacje :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×