Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś było badanie eeg...prawie godzinę siedziałem z głupim czepkiem i kabelkami podłączonymi do głowy :evil: Ogólnie jestem zmęczony, codziennie badania i treningi, zaraz sobie walne zimne piwko przed telewizorem. Próbuję się wyzwolić od tamtej dziewczyny, ciągle o niej myślę, przeglądam serwisy randkowe, może do kogoś tam napiszę... Niestety wtedy gdy chcę napisać do jakieś dziewczyny zaczynam myśleć o tamtej, jakbym był jakoś od niej uzależniony, a przecież to głupota... W sobotę zawody, jestem nakręcony, choć wiem, że kondycyjnie siadam, ale jakoś muszę dać radę. To będzie odpowiednia chwila żeby udowodnić sobie(i innym), że coś potrafię i mogę coś osiągnąć. Będe walczył ze wszystkich sił, aż upadnę, ale na pewno się nie poddam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem wczoraj(czwartek) samochod i mi go teraz troche zal :cry: nigdy mnie nie zawiodl i chociaz nie byl to mercedes to przyzwyczailem sie do niego...ale trafil w dobre rece. W ogole klienci ktorzy sie rzadko trafiaja, nie musialem sie targowac po krakowsku :D nie narzekali, nie marudzili i nawet powiedzieli ze jak go pomaluja i drzwi wymienia, to mi wysla fotki na maila :smile: mile to.... w sumie to teraz nie bede sie tak denerwowal jak to zwykle bylo za kolkiem..wsiade sobie w tramwaj i zero stresu.....chociaz jazda napchanym tramwajem jak przy biciu rekordu to tez nic milego.

wszyscy sie pchaja, babcie dyszą i maja stany przedzawalowe jak musza stac a ja siedze..brrrrr

tez sie tak przyzwyczajacie do samochodu?? chcialem sie go pozbyc, a teraz jak go nie ma to mi troche zal:(((((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka wam dalej walczę szukam pracy czekam na jakies odp heh tez mialam przez kilka dni bole głowy moze to ta pogoda raz słońce raz deszcz ciśnienie nie wiem ... a po za tym nudaaaaaaaa czekam na lipiec az on wroci wreszcie do kraju. Tak sobie myślę że On tu nie chce wracać i pewnie ja wyjadę tam bo ja juz tak dłuzej nie chce zeby byl tak daleko to jednak b długo mijają 3 miesiaće a teraz gdyby mial jechać to minie więcej :( warunki ma tam padkudne i tak ich jest ich tak duzo osob a jeszcze jedna przyjechała :roll::-|:?:evil: musze go wyrwać z tamtąd. ZNalalam ogloszenie o prace w fso ale wiecie co to chyba dla facetów tak myslę dobrze płacą ale pewnie nie ma co się pchać

mysli.gif.6ea7272043c2bbe7e183707b68783f46.gif

mysli.gif.155b052f2922437ff0efa59731ac39dd.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wrociłam ze spaceru z psem z lasu jej jak tam pięknie ptaki śpiwają zielono cicho nic nie słychać oprocz ich śpiewu ciepło i wogle fajnie mozna się zrelaksować naprawdę jesli ktoś ma blisko to polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xCarmen... czas na zgon w tej sytuacji okazał się bardzo potrzebny, po przedwczorajszym grillowaniu i wczorajszej akcji byłem kompletnie wypompowany, a przede mną 12 h imprezy więc trzeba się zregenerować :mrgreen: ogólnie by było fajnie gdyby jeszcze była chwila na małe lenistwo po juwenaliach a tu od razu z grubej rury potężny program i koło w poniedziałek brrrr... :?

 

PS. na tej stronce macie trochę tego co się działo przez ostatnie dni:

http://dlastudenta.pl/lokale/?act=show_imprezki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buuuu jutro zawody karate, a ja taki dół :cry: nic mi się nie chcę :/ Czuję się samotny, chciałbym wyjść gdzieś z kimś, na spacer czy cóś a nie w domu siedzieć, albo na treningach(które mało wiele poprawiają mi humor, bo człowiek może się wyżyć, pogadać itp). Wszystko wydaje się takie bez sensu :roll:

Napisałem do jednej dziewczyny na serwisie randkowym, ale już tego żałuję, z jednej strony chcę być z kimś innym, a z drugiej myślę o tamtej. Pewnie i tak tamta dziewczyna mi napisze, żebym się odwalił, albo "nie jest mną zainteresowana"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kolejny z dni które chciał bym wymazać ze swojego "życia" :cry:

a co się takiego wydarzyło ze masz ochote wymazać dzień z zycia??? Nie martw się wszystko będzie dobrze w końcu i Ty poczujesz się lepiej i znajdziesz szczęście nie zadręczaj się niczym a jesli ktos robi Ci jakieś kret..e uwagi to puszczaj je mimo uszu. Pozdrawiam i trzymaj się .. Pamiętaj że najgorsza troska mija w zyciu i czas co niszczy radość i zmartwienia tez zabija ;) i tego Ci zycze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam dobry tydzień - w pracy, bo poza tym to co dzień byłam zalana :? Psychiatra chce mnie zapisać do swojej grupy AA :roll: Ale strasznie mnie cieszy, że wyjaśniła się niesympatyczna sytuacja w pracy - osoba, która mnie miesiąc temu pomówiła sama wpadła w dołek, który wykopała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łoj Polinko znam ten bol ost własnie zostawiłam w domu i przy kasie sobie przypomniałam że nie mam wyst ilosci pieniędzy :mrgreen: ale w samą porę naszczęscie zanim policzyła wszystko jak leci :roll: nie cierpię takich sytuacji ale zaoszczędziłam troszkę :) dzięki temu... hihihi :oops::oops::oops::oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim długo mnie tu nie było a to dlatego że przez tą pracę to nie mam czasu ani siły siadać przy laptopie :? A tak wogóle to u mnie wszystko w porządku tylko trochę boje się bo 5 minut temu dzwonił do mnie małżon że juz jedzie do domu a napity jest jak bela chyba szybko ucieknę na działkę do moich króliczków :cry: po co mam go wysłuchiwać :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą mnie kumpel obudził przy próbie zrobienia zadanka z programowania xD Wczoraj byłem w hali ludowej i na wczorajszej imprezie sfiniszowałem Juwenalia. Prawde mówiąc jestem cały w skowronkach, bo na takiej imprezie nigdy jeszcze nie byłem (mimo że byłem na różnych, to jednak na mało której udało się tak świetnie bawić, w sumie tańcowałem pod samą sceną od 21 do 6 rano :mrgreen: a zejść z parkietu nie dawała mi śliczna tancerka (niestety tańczyła na scenie ale ciągle do mnie i ciągle się do mnie uśmiechała :oops: ) :D dopiero pomogli organizatorzy którzy rano odcięli DJ-a od głośników, powłączali światło i kazali zmykać :P jakby co - zapraszam za rok do hali bo warto :smile:

 

a tak w ogóle to widzę że napisałem wam tutaj kilka postów i nic do forum nie dotarło. Cudownego mam neta xD

 

Polina, udanych zakupów :twisted:

Gosiulka, oby wszystko było ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosiulka wspołczuje Ci jedyne wyjście to odciąć się raz na zawsze od tego tyrana i [pip] i [pip] juz dosc narobił wiem ze pewnie łatwo mowić ale to jedyne wyjście żebys mogła spokojnie zyć i nie bac się wiecej !

 

Mój dzisiejszy dzieÅ a mi sie przed chwilą tak wyswietlało forum :roll: kurcze moja siostra imprezuje u koleżanki na urodzinach Moj J tez ma urodziny szefa :roll: troche za często jakies imprezy ma nie to ze mu zabraniam ale wydaje mi się że kompletnie przesadza :-| a potem się źle czuje i ciezko mu oddychać :cry:

 

a ja jak zwykle siedze na 4 literach i się nudze i wogle czuję się odosobniona i wyobcowana :( eghhhh jak ktoś nie ma co ze soba zrobić to zawsze ja :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz chyba dołacze do was sie dzis tak objadłam :oops: ze powinnam pobiec do wawy i z powrotem :oops::lol: do tego zmusili mnie do pojścia do kościoła bo rocznica komunii siostrzeńca była i trzeba było iść niech ktos mi powie po co ja jadlam te frytki ze schabowym i lody :?::roll::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie dopuścili do tych zawodów :/ na miejscu stwierdzili, że jestem za stary o rok, a co ciekawe przez telefon się zgadzali żebym wystartował. I na hugo jechałem te prawie 400km żeby sobie popatrzeć? :/ ehhh tylko większego przez to doła złapałem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×