Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

ja za to jak mialam akcje z jelitem to wszystko dzialo sie po prawej...pamietam jak dlugo walczylam z tym jelitem...az wkoncu ziola chinskiej firmy Tiens...mi pomogly i spokoj byl 7lat..a teraz znow jazda.........(:

dziewczyny jelito drazliwe ma duzy zwiazek z nasza psychika i to jest prawda im wiecej sie nakreca czlowiek i mysli tym bardziej kichy szaleja....przerabialam to!!!

 

pijcie siemie lnienie...mi pomagalo....ale widomo dluzszy czas trzeba pic..

 

a apropo canidy to pije takie krople CITRICIDAL...rozrabiam je z woda...sa gorzkie...ale oczyszczaja nas...i powiem wam ze mnie niezle na buzce szyji i glowie wywalilo po nich...czyli skuteczne...w pl sa one chyba pod nazwa CITROSEPT....tak mi sie wydaje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a ja jazda z Candida wszystko przez ksiezniczke;)))i wszystko mi pasuje...a juz kiedys mialam etap candida..kupilam se nawet ksiazke w tym temacie...minal....bo w kale nic nie wyszlo...a tu znow((:

 

miro....ja tez sie pocieszam ze z chlonniakiem bym wygladala coraz gorzej...(:ale za chwile znow...macanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w czwartek ide na usg piersi :( nawet nie wiecie jak się boję :( w październiku byłam ostatnio, ale ze planuje dziecko to wole teraz powtórzyć bo w następnym październiku mogę już być w ciąży i nie wyjdzie wtedy wiarygodne :( mam takie czanre myśli ze nie wiem czy dozyje do czwartku :(

 

-- 03 mar 2014, 14:48 --

 

boje się :( moja nerwica znowu pracuje na najwyższych obrotach!!! :((

 

-- 03 mar 2014, 15:33 --

 

a hipohondria podsyła najgorsze scenariusze :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myszka 1984 domyslam sie jak sie boisz bo jak przed kazdym badaniem umieram ze starchu..a jak jakies wyniki odbieram...to metlik w glowie...szum..itd...

 

ja tez mam jakies zle chwile...znow mnie cos bierze ostro...(:powiedzcie mi kochani czy miewacie jakies dretwienia konczyn?np.palcow u rak?albo na twarzy?/ja juz mam schize bo cos mi twarz z prawej strony dretwieje(((: :why::why: rezonanas glowy mialam...czy to mozliwe ze na tle nerwowym??

 

-- 03 mar 2014, 16:16 --

 

np.mam tak ze jakies mac dretwial mi te policzek.takie dziwne uczucie..i dzis znow((:raz na jakis czas....jesssu co to moze byc...???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myszka 1984 domyslam sie jak sie boisz bo jak przed kazdym badaniem umieram ze starchu..a jak jakies wyniki odbieram...to metlik w glowie...szum..itd...

 

ja tez mam jakies zle chwile...znow mnie cos bierze ostro...(:powiedzcie mi kochani czy miewacie jakies dretwienia konczyn?np.palcow u rak?albo na twarzy?/ja juz mam schize bo cos mi twarz z prawej strony dretwieje(((: :why::why: rezonanas glowy mialam...czy to mozliwe ze na tle nerwowym??

 

-- 03 mar 2014, 16:16 --

 

np.mam tak ze jakies mac dretwial mi te policzek.takie dziwne uczucie..i dzis znow((:raz na jakis czas....jesssu co to moze byc...???

 

Ja mam drętwienie całych rozedramiona i nog do kolan, od krzywego kregoslupa, najgorzej jak porobuej zasnac ( wieczorem). Przperaszam z ate Candidie, ja pojde z ajakis czas, zeby dostac skierownaie na kupe i na kolonoskopie ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dzis po kolonoskopii. Lekarz mi wpisal czynnosciowe bole jelit. Czyli wszystko czysciutko:) a sama kolonoskopia? Ja nie wiem kto wypisuje te bzdury ze to koszmar horror itd. Normalne badanie. Owszem malo przyjemne, ale zeby jakos szczegolnie bolalo to nie. A mialam na zywca ze tak powiem tzn. Nie pod narkoza:) to tak gdyby ktos sie strasznie bal, moim zdanie nie ma czego:)

No ale martwie sie tera moim jajnikiem oczywiscie:/

Jak nie urok to sraczka, no;) chociaz po wczorajszym oczyszczaniu powinnam napisac odwrotnie :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, bardzo dobra wiadomość ze jelita czyste :) tez mam to samo, jak wykluczę jedna chorobę, to rzucam się na co innego :( teraz boje sue usg jak diabli, ale wiem ze jak mi wyjdzie dobrze to i tak cos nowego wymysle :( cholera :( to się chyba nigdy nie skończy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dziewczyny:) Diagnoza pomogla ale na chwile, bo oczywiscie mam zagwostke. Jesli z jelitem wszystko ok, to od czego to wszystko???

 

Miro, chyba sie z powrotem przerzuce na moje wezly, bo z nimi nie mialam az takich schiz jak teraz;) uswiadomiles mi wlasnie, ze od kilku miesiecy dotykam je tylko raz dziennie, ale to juz chyba z przyzwyczajenia :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się dziś źle czuje...gardło boli, ciężko przełykam...zresztą gardło boli mnie codzień ale dziś to przesada. Kłucia wgłowie totalnie rozwalają mi dzień , boli też kar i wszystkie mięśnie;/ nawet uszy mnie kłują ja pierdziele to już schiz totalny. Jestem już wyczerpana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe - dobra wiadomość, że z jelitami ok i że badanie to nie taki horror, kiedyś też będę musiała zrobić.

 

Marta80 - mi dretwieje cała prawa ręka w nocy, niezależnie od tego, jak spie i czy ją uciskam czy nie. Wyczytałam gdzieś, że to od przeciążenia kręgosłupa w związku z nadwagą.

 

Kakunia, też mam dzisiaj kiepski dzień - po tygodniu spokoju wróciłam do swoich lęków. I to wszystkich naraz. W sobotę wieczorem podrapalam się niechcacy po znamieniu (ale go nie uszkodzilam), wiec wizja ze coś mi z tego się stanie (nawet boje się pisać), jelita bola (niby mniej) ale coś z wypróżnianiem nie tak (zawsze ledwie dobiegam do toalety, a dziś musiałam posiedzieć) no i strach najnowszy (już nie hipochondryczny) - ze będzie u nas wojna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy chłoniakowcy a powiedzcie mi czuję po prwej stronie od paru miesięcy nad obojczykiem ''coś'' miękka podłuzna kulka ok 1 cm...ale bardzo miękkie to jest już mam wkręt , że to jednak coś nie tak podrugiej stronie tego nie mam....Pod zuchwą ze strony lewej mam twardszą kulke co prawda raczej centymetra nie przekracza ale jednak czuje tam dyskomfort niedaleko mam zepsutego zęba ale nie boli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Ellwe, , trochę Cie tu nie było :)).. Ile czekałaś na tę kolonke ??? i Ile mas zlat ze tak łatwo dali Ci na nią skierowanie ( mozliwe ze pytalam , ale troche osob tu jest i nie ogarniam xD)

Kakunia ..... idz do larngologa niech CI wymaz z gardła zrobi :P ja bede miala wynik 13.03.....

 

-- 04 mar 2014, 07:27 --

 

Drodzy chłoniakowcy a powiedzcie mi czuję po prwej stronie od paru miesięcy nad obojczykiem ''coś'' miękka podłuzna kulka ok 1 cm...ale bardzo miękkie to jest już mam wkręt , że to jednak coś nie tak podrugiej stronie tego nie mam....Pod zuchwą ze strony lewej mam twardszą kulke co prawda raczej centymetra nie przekracza ale jednak czuje tam dyskomfort niedaleko mam zepsutego zęba ale nie boli...

 

 

ząb nie musi boleć, ale jest zgnity i syf tam jest :P a węzły juz reagują :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobię wymaz z gardła ( ale co myslisz że jakiś grzyb czy jak) ale dopiero w PL tutaj mówię o swoich dolegliwościach i jak grochem o ścianę...jeszcze tylko miesiąc i wszystko zrobię! Odbija mi się dziś strasznie ...a nic jeszcze za bardzo nie zjadłam. Kurcze nei wiem kogo się zaptać o te sprawy z gardłem ( nie chodzi o ból) tylko o to dziwne uczucie takiego rozpierania tam pulsu , nie wiem jak to nazwać, czasem myślę że to przepuklina przeyku ale nie znam nikogo z tą chorobą i nie wiem co mam już o tym myśleć...bardzo mi to życie utrudnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę dziś do lekarza, co dziwne nie mam pietra, a to zły znak :cry: Na pewno zjadają mnie jakieś mikroorganizmy, to pewne że sobie ucztę zrobiły Ale.... Jeden węzeł którego mam od 6 mcy, jakieś 2 cm w osi długiej, miękki i przesuwalny.... Muszę o niego dopytać :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×